НОВИНИ і АКЦІЇ
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell!

Bushnell – це ім'я, якому довіряють мільйони стрільців та мисливців по всьому світу. Незалежно від того, чи є ви досвідченим спортсменом, професійним стрільцем або новачком, Bushnell пропонує приціли, які допоможуть вам досягти визначної точності та успіху.
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell

Встановлення газової пружини в пневматичну гвинтівку чи пістолет

Як збільшити потужність пневматичної гвинтівки та чи варто встановлювати газову пружину? Це питання дуже часто ставлять усі власники пневматики, які або хочуть зробити апгрейд своєї зброї, або вивчають питання купівлі якоїсь моделі, де є така можливість. У цій статті ми розглянемо базові аспекти встановлення ГП замість штатної кручений пружини та переваги такого варіанту.
Встановлення газової пружини в пневматику

Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Vortex Optics - це американська компанія, що спеціалізується на виробництві оптичних прицілів, біноклів, оптичних приладів та аксесуарів для полювання, стрільби та спостереження за природою. Компанія має заслужену репутацію завдяки якості своїх продуктів, використанню інноваційних технологій у виробництві та відмінному обслуговуванню клієнтів.
Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Всі статті (25)

Б/У зброя без ліцензії: розширення асортименту

Розділ на сайті магазину СпортОРГ, присвячений бу пневматиці, револьверам Флобера та іншим видам зброї, які не вимагають ліцензії для продажу (тобто знаходяться у вільному продажу) – це сучасний майданчик для розміщення таких лотів.

Якщо Ви маєте якісь моделі або навіть набори, які ви хотіли б виставити на продаж, то зв'яжіться з нами, написавши на sportorg.com.ua@gmail.com та запропонувавши свою ціну з докладним описом товару.

Що стосується представленого асортименту, він завжди дуже різний. Ми виставляємо лоти від найбюджетніших варіантів, до гвинтівок та пістолетів середнього сегменту та вище за дуже привабливими цінами. Тому якщо ви шукаєте можливість купити якусь модель значно дешевшу – моніторте нові надходження на сайт. Часто деякі лоти викуповують протягом дня після публікації!

Ще один важливий момент – ми намагаємось та перевіряємо працездатність ВСІХ позицій, які виставляємо на сайт. Тому якщо в описі написано, що бій потужний, кучний і т.п., то це і є.

Надсилайте нам свої варіанти, ми відкриті до співпраці!

P.S. Зараз діють знижки на багато позицій бу, зверніть увагу.

БУ зброя акція - магазин СпортОРГ
Опубліковано: 31.05.2022