НОВИНИ і АКЦІЇ
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell!

Bushnell – це ім'я, якому довіряють мільйони стрільців та мисливців по всьому світу. Незалежно від того, чи є ви досвідченим спортсменом, професійним стрільцем або новачком, Bushnell пропонує приціли, які допоможуть вам досягти визначної точності та успіху.
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell

Встановлення газової пружини в пневматичну гвинтівку чи пістолет

Як збільшити потужність пневматичної гвинтівки та чи варто встановлювати газову пружину? Це питання дуже часто ставлять усі власники пневматики, які або хочуть зробити апгрейд своєї зброї, або вивчають питання купівлі якоїсь моделі, де є така можливість. У цій статті ми розглянемо базові аспекти встановлення ГП замість штатної кручений пружини та переваги такого варіанту.
Встановлення газової пружини в пневматику

Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Vortex Optics - це американська компанія, що спеціалізується на виробництві оптичних прицілів, біноклів, оптичних приладів та аксесуарів для полювання, стрільби та спостереження за природою. Компанія має заслужену репутацію завдяки якості своїх продуктів, використанню інноваційних технологій у виробництві та відмінному обслуговуванню клієнтів.
Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Всі статті (25)

Гуманітарна допомога в Харкові та поміч захисникам міста

Шановні клієнти! Є кілька новин для Вас щодо нашої діяльності у воєнний період.

1. Ми активно займаємося гуманітарною допомогою, проводимо збір коштів та відправляємо частину з продажу на закупівлю всього необхідного: ліки, засоби гігієни, їжа для дітей, засоби захисту та багато іншого. Працюємо по Харкову та харківському регіону.

2. Асортимент доступних товарів у магазині значно зменшився, оскільки дуже багато постачальників не в змозі вести свою звичну роботу у військовому режимі. Ми шукаємо альтернативи, шукаємо тих, хто може співпрацювати, намагаємось актуалізувати ціни.

3. Ви дуже часто запитуєте про засоби самозахисту у цей тяжкий час. Стартова зброя, газові балончики, пневматика, флобери - все це є в деякій кількості! Єдине прохання – уточнюйте наявність телефону. Так простіше і Вам та є можливість одразу перевірити можливість зробити доставку.

4. Координати для збирання коштів:
5457082226133531 Серебрякова Ольга Олександрівна
https://www.facebook.com/profile.php?id=100012236074501
Ми ведемо повний звіт!

Гуманітарна допомогав Харькові - магазин СпортОРГ

Відкриті до нових контактів та пропозицій! Зупинимо цю війну разом! Слава Україні!

Опубліковано: 27.03.2022