НОВИНИ і АКЦІЇ
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell!

Bushnell – це ім'я, якому довіряють мільйони стрільців та мисливців по всьому світу. Незалежно від того, чи є ви досвідченим спортсменом, професійним стрільцем або новачком, Bushnell пропонує приціли, які допоможуть вам досягти визначної точності та успіху.
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell

Встановлення газової пружини в пневматичну гвинтівку чи пістолет

Як збільшити потужність пневматичної гвинтівки та чи варто встановлювати газову пружину? Це питання дуже часто ставлять усі власники пневматики, які або хочуть зробити апгрейд своєї зброї, або вивчають питання купівлі якоїсь моделі, де є така можливість. У цій статті ми розглянемо базові аспекти встановлення ГП замість штатної кручений пружини та переваги такого варіанту.
Встановлення газової пружини в пневматику

Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Vortex Optics - це американська компанія, що спеціалізується на виробництві оптичних прицілів, біноклів, оптичних приладів та аксесуарів для полювання, стрільби та спостереження за природою. Компанія має заслужену репутацію завдяки якості своїх продуктів, використанню інноваційних технологій у виробництві та відмінному обслуговуванню клієнтів.
Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Всі статті (25)

Кращі пневматичні копії бойових пістолетів від SAS

Одним з найбільш цікавих аспектів в CO2 пневматиці для покупця, є схожість моделей з бойовими аналогами. Однак компаній, що спеціалізуються на випуску пневматичних пістолетів під дозволений калібр 4,5 мм з високою копійністю до легендарних зразків стрілецької зброї не так вже й багато.

Так, в арсеналі майже кожного великого бренду в сфері пневматичної зброї є моделі зовні схожі з тими ж ПМ (пістолет Макарова), Глок 17, Беретта 92 і т.п. Але сьогодні ми хотіли б звернути Вашу увагу (а також і запропонувати непоганий асортимент товарів) на такого виробника як SAS, компанію яка спеціалізується саме на випуску класних пневматичних копій відомих у всьому світі пістолетів.

Отже, SAS (Sport Air Shooting) - це тайванський виробник та один з провідних світових брендів в сегменті пневматичної зброї, який широко представлений в Україні. Кампанія давно зарекомендувала себе на світовому ринку озброєнь в ніші точних копій стрілецької зброї на базі пневматики.

У нашому магазині зараз представлені кращі й найбільш популярні моделі пістолетів SAS, які можна придбати з доставкою. Це якісні репліки в абсолютно різних цінових діапазонах: від недорогих пістолетів з пластика з непоганими стрілецькими ТТХ, до дуже якісних копій з рухомим затвором при стрільбі з металу та сплаву.

Кращі пневматичні копії бойових пістолетів від SAS

До основних переваг пневматики від SAS можна віднести:
- Використання якісних матеріалів (сталь, металеві сплави, ударостійкий пластик і т.д.);
- Пістолети та автомати зібрані з високою точністю, є надійними й довговічними;
- Відповідність міжнародним сертифікатам, системі якості при виробництві, монтажі та обслуговуванні;
- Адекватна ціна;
- Наявність аксесуарів до модельного ряду (доп. магазини, витратні матеріали тощо);
- Чесна гарантія на всі вироби.

Купити пістолет SAS ви можете у нас в відповідному розділі сайту, оформивши замовлення зручним способом або зателефонувавши нам для додаткової консультації. Ми також можемо запропонувати відразу придбати все необхідне для спортивно-розважальної стрільби, тобто кульки ВВ, балончики з СО2, кобури і т.п.

Опубліковано: 24.09.2021