НОВИНИ і АКЦІЇ
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell!

Bushnell – це ім'я, якому довіряють мільйони стрільців та мисливців по всьому світу. Незалежно від того, чи є ви досвідченим спортсменом, професійним стрільцем або новачком, Bushnell пропонує приціли, які допоможуть вам досягти визначної точності та успіху.
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell

Встановлення газової пружини в пневматичну гвинтівку чи пістолет

Як збільшити потужність пневматичної гвинтівки та чи варто встановлювати газову пружину? Це питання дуже часто ставлять усі власники пневматики, які або хочуть зробити апгрейд своєї зброї, або вивчають питання купівлі якоїсь моделі, де є така можливість. У цій статті ми розглянемо базові аспекти встановлення ГП замість штатної кручений пружини та переваги такого варіанту.
Встановлення газової пружини в пневматику

Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Vortex Optics - це американська компанія, що спеціалізується на виробництві оптичних прицілів, біноклів, оптичних приладів та аксесуарів для полювання, стрільби та спостереження за природою. Компанія має заслужену репутацію завдяки якості своїх продуктів, використанню інноваційних технологій у виробництві та відмінному обслуговуванню клієнтів.
Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Всі статті (25)

Пневматика CROSMAN – нові моделі та поповнення асортименту

Про американський бренд Crosman напевно чув кожен, хто захоплюється пневматичною зброєю. Це одна із найстаріших компаній у сегменті різноманітної пневматики, що демонструє стабільно відмінну якість своєї продукції та постійно розширює асортимент.

Раді повідомити, що у нас у магазині з'явилося кілька новинок у категорії пневматичних гвинтівок, у т.ч. й магнум класу.

Насамперед, рекомендуємо звернути увагу на газобалонну гвинтівку Crosman 1077 Freestyle, яка чудово підійде новачкам та дівчатам. А любителів потужних воздушек рекомендуємо подивитися в бік Crosman Ironhide з комплектною оптикою 4Х32. Дуже якісна та точна модель, з гарними ТТХ.

Якщо у Вас виникли питання щодо продукції Кросман або крім вибору гвинтівок або пістолетів потрібна допомога з аксесуарами – ми із задоволенням допоможемо! Телефонуйте, звертайтесь.
нові моделі від Crosman

Опубліковано: 18.11.2021