НОВИНИ і АКЦІЇ
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell!

Bushnell – це ім'я, якому довіряють мільйони стрільців та мисливців по всьому світу. Незалежно від того, чи є ви досвідченим спортсменом, професійним стрільцем або новачком, Bushnell пропонує приціли, які допоможуть вам досягти визначної точності та успіху.
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell

Встановлення газової пружини в пневматичну гвинтівку чи пістолет

Як збільшити потужність пневматичної гвинтівки та чи варто встановлювати газову пружину? Це питання дуже часто ставлять усі власники пневматики, які або хочуть зробити апгрейд своєї зброї, або вивчають питання купівлі якоїсь моделі, де є така можливість. У цій статті ми розглянемо базові аспекти встановлення ГП замість штатної кручений пружини та переваги такого варіанту.
Встановлення газової пружини в пневматику

Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Vortex Optics - це американська компанія, що спеціалізується на виробництві оптичних прицілів, біноклів, оптичних приладів та аксесуарів для полювання, стрільби та спостереження за природою. Компанія має заслужену репутацію завдяки якості своїх продуктів, використанню інноваційних технологій у виробництві та відмінному обслуговуванню клієнтів.
Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Всі статті (25)

Новинки Hatsan, знижки та нові комплекти

Хочете новинки та ексклюзив? Ми маємо що запропонувати! Презентуємо нові ексклюзивні моделі від Хатсан для українського ринку, а також оновлені сети пневматики від турецького бренду з гарною комплектацією.

Новинки Hatsan, знижки та нові комплекти

З основним розділом гвинтівок Hatsan можна ознайомитись тут.

А з новинок хочеться відзначити Hatsan Aplha (існує модифікація і з газовою пружиною) та Hatsan MOD 25 Super Tactical. Ці моделі однозначно стануть хітами з їхньою ТТХ і ціною!

Що стосується комплектів, то тепер, наприклад, комплект Hatsan Striker Edge Full Set Maxi йде з новою оптикою. Додатково є знижки та ексклюзивні пропозиції по всьому асортименту. Тож якщо Вам цікава тематика airgun та хочете підібрати щось цікаве, то ми з радістю допоможемо! Будь-які варіанти та комбінації, від бюджетних варіантів до ТОП продукції цього бренду. Все законно та з гарантій.

З усіх питань та пропозицій чекаємо на тел., Вайбер або Телеграм 093 31-31-301.

Опубліковано: 20.09.2022