НОВИНИ і АКЦІЇ
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell!

Bushnell – це ім'я, якому довіряють мільйони стрільців та мисливців по всьому світу. Незалежно від того, чи є ви досвідченим спортсменом, професійним стрільцем або новачком, Bushnell пропонує приціли, які допоможуть вам досягти визначної точності та успіху.
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell

Встановлення газової пружини в пневматичну гвинтівку чи пістолет

Як збільшити потужність пневматичної гвинтівки та чи варто встановлювати газову пружину? Це питання дуже часто ставлять усі власники пневматики, які або хочуть зробити апгрейд своєї зброї, або вивчають питання купівлі якоїсь моделі, де є така можливість. У цій статті ми розглянемо базові аспекти встановлення ГП замість штатної кручений пружини та переваги такого варіанту.
Встановлення газової пружини в пневматику

Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Vortex Optics - це американська компанія, що спеціалізується на виробництві оптичних прицілів, біноклів, оптичних приладів та аксесуарів для полювання, стрільби та спостереження за природою. Компанія має заслужену репутацію завдяки якості своїх продуктів, використанню інноваційних технологій у виробництві та відмінному обслуговуванню клієнтів.
Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Всі статті (25)

Пневматика OPTIMA – недорого, якісно, конкурентно

Про новинки від цього турецького бренду ми вже неодноразово повідомляли на наших каналах (хто ще не підписаний, можете це зробити – ми регулярно публікуємо новини про надходження та огляди зброї). Нещодавно вийшов хороший відеоогляд на нові пістолети Optima від нашого торгового партнера, і Ви можете дізнатися більше про ці дуже цікаві моделі.

Безумовно, пружинно-поршнева пневматика у форм-факторі пістолетів це окремий сегмент пневматичної зброї, який далеко не такий популярний, як гвинтівки. Але ці вироби також мають ряд незаперечних плюсів: відмінна точність (особливо в порівнянні з газобалонною пневматикою), компактність, відмінна потужність і вартість. Такі пістолети чудово підійдуть як для розважальної стрілянини, так і для повноцінних тренувань. Хороша комплектація, можливість встановлення газової пружини (ми це робимо для наших комплектів).

Окремо хочеться відзначити модель Optima Mod 25 SuperTact – гарний пістолет-карабін зі знімним прикладом, відмінними ТТХ та газовою пружиною для більшої потужності та зменшення віддачі при стрільбі. Всі пістолети, зазначені в огляді, відносяться до класу пружинно-поршневої пневматики, не вимагають жодних додаткових витратних матеріалів і при встановленні газової пружини від нашого магазину проходять процедуру розконсервації.
Пневматика OPTIMA недорого, якісно, конкурентно
Що стосується продукції OPTIMA в цілому, то якість фактично ідентична на 100% моделям Hatsan (все виробляється на базі заводів Хатсан), а бюджетна пневматика представлена однаково.

Опубліковано: 09.05.2023