НОВИНИ і АКЦІЇ
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell!

Bushnell – це ім'я, якому довіряють мільйони стрільців та мисливців по всьому світу. Незалежно від того, чи є ви досвідченим спортсменом, професійним стрільцем або новачком, Bushnell пропонує приціли, які допоможуть вам досягти визначної точності та успіху.
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell

Встановлення газової пружини в пневматичну гвинтівку чи пістолет

Як збільшити потужність пневматичної гвинтівки та чи варто встановлювати газову пружину? Це питання дуже часто ставлять усі власники пневматики, які або хочуть зробити апгрейд своєї зброї, або вивчають питання купівлі якоїсь моделі, де є така можливість. У цій статті ми розглянемо базові аспекти встановлення ГП замість штатної кручений пружини та переваги такого варіанту.
Встановлення газової пружини в пневматику

Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Vortex Optics - це американська компанія, що спеціалізується на виробництві оптичних прицілів, біноклів, оптичних приладів та аксесуарів для полювання, стрільби та спостереження за природою. Компанія має заслужену репутацію завдяки якості своїх продуктів, використанню інноваційних технологій у виробництві та відмінному обслуговуванню клієнтів.
Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Всі статті (25)

Поповнення асортименту стартових пістолетів - нові моделі від Blow

Одним з найбільш затребуваних і популярних сегментів дозволеної зброї в Україні є стартова, розрахована під холостий патрон. Ми раді повідомити, що у нас з'явилося багато цікавих моделей від турецького бренду Blow, які напевно будуть цікаві покупцям за цілою низкою критеріїв.
нові моделі від Blow

Перший фактор - це якість. Продукція компанії з виробництва зброї Zira Silah (Blow це її бренд) може похвалитися гарною якістю збірки та матеріалів. Там де у багатьох інших використовуватиметься сплав, в Blow буде встановлена ​​сталь. Ці пістолети мають хорошу механіку, що і підтверджують наші тести з відстрілу.

Другий фактор - це ціна. Так, продукція Blow має досить низький цінник, що дозволяє придбати цікаву модель пістолету за хорошою ціною та без переплат.

Третій фактор - наявність в асортименті копій високої якості на легендарні зразки стрілецької зброї. Це особливо актуально і для колекціонерів і для тих, хто тренується з такою зброєю, підвищуючи свої навички. В наявності копії на Beretta 92, Glock 17, CZ 75B та інші популярні моделі пістолетів.

Купити пістолет Blow за найкращою ціною ви можете у нас в відповідному розділі сайту, оформивши замовлення зручним способом або зателефонувавши нам для додаткової консультації. Ми також можемо запропонувати відразу придбати все необхідне для стрільби, тобто холості набої 9мм, кобури і т.п.

Опубліковано: 15.10.2021