НОВИНИ і АКЦІЇ
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell!

Bushnell – це ім'я, якому довіряють мільйони стрільців та мисливців по всьому світу. Незалежно від того, чи є ви досвідченим спортсменом, професійним стрільцем або новачком, Bushnell пропонує приціли, які допоможуть вам досягти визначної точності та успіху.
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell

Встановлення газової пружини в пневматичну гвинтівку чи пістолет

Як збільшити потужність пневматичної гвинтівки та чи варто встановлювати газову пружину? Це питання дуже часто ставлять усі власники пневматики, які або хочуть зробити апгрейд своєї зброї, або вивчають питання купівлі якоїсь моделі, де є така можливість. У цій статті ми розглянемо базові аспекти встановлення ГП замість штатної кручений пружини та переваги такого варіанту.
Встановлення газової пружини в пневматику

Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Vortex Optics - це американська компанія, що спеціалізується на виробництві оптичних прицілів, біноклів, оптичних приладів та аксесуарів для полювання, стрільби та спостереження за природою. Компанія має заслужену репутацію завдяки якості своїх продуктів, використанню інноваційних технологій у виробництві та відмінному обслуговуванню клієнтів.
Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Всі статті (25)

Українські Флобери - Акція до свят

Увага, анонсуємо знижки на українські Флобери SAFARI 431М та 441М . В наявності круті комплекти з набоями та засобами для чистки, так й самі моделі револьверів.
Флобери Safari акція
Щодо переваг цих моделей сказано дуже багато, але варто звернути увагу що тут є:

  • нарізний сталевий стовбур, який забезпечить вам точність попадання, а також довговічність використання.
  • сталевий дев'ятизарядний барабан, стріляти можна будь-якими штатними патронам, як німецькими, так і чеськими.

Також самі револьвери мають невелику вагу, тобто ви легко зможете його взяти з собою на стрільби і не відтягнути руки. Ну і головне – револьвери на 100% українські, а виробник гарантує більше 5000 пострілів!
Додатково можемо додати різноманітні кобури, стрілецькі окуляри та інше.
Звертайтесь, акція діє до кінця Новорічних свят!

Опубліковано: 24.12.2022