Комплект радянського воїна – гвинтівка Мосіна ММГ Гранена (Граненка) 1923р. з каскою та патронами

Винтовка Мосина ММГ Граненая (Граненка) 1923г. фото, обзор і характеристики. Купити Винтовка Мосина ММГ Граненая (Граненка) 1923г. https://sportorg.com.ua//item/10188-vintovka-mosina-mmg-granenaya-granenka-1923g Винтовка Мосина ММГ Граненая (Граненка) 1923г. Фото 1 Винтовка Мосина ММГ Граненая (Граненка) 1923г. Фото 2 Винтовка Мосина ММГ Граненая (Граненка) 1923г. Фото 3 Винтовка Мосина ММГ Граненая (Граненка) 1923г. Фото 4 Винтовка Мосина ММГ Граненая (Граненка) 1923г. Фото 5

Легендарна Мосинка 1923 р., комплект

Артикул: 10188
 • Бренд: UA
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Комплект радянського воїна: гвинтівка + набої + каска!
Оригінальна гвинтівка Мосіна з граненою коробкою 1928 року. Справжній історичний експонат, жива легенда. Деактивація Укроборонпрому. Коробка затвор на одному номері. Все у відмінному стані. Найкращий легальний вибір для створення СХП.

Ціна: 12000 грн.
   
КУПИТИ

Миттєва розстрочка

Характеристика: проріз 2/3 ствола знизу вздовж (патронник не зачеплений), в патроннику вставлений штифт (неможливо надіслати патрон), підрізаний ударник маски затвора (неможливо пробити капсулу гільзи). Вікно відсічення відбивача недоторкане. Макет не є бойовою зброєю.
У комплект входить: гвинтівка та паспорт (із зазначенням номера акта експертизи МВС та мокрими печатками). За окрему плату може входити також: ммг штик, ремінь, підсумок й т.д.

Відмінний вибір для колекції чи подарунку. Може бути використаний як театральний інвентар для постановки сцен, кінофільмів тощо.

Масогабаритний макет гвинтівки Мосіна – це унікальний екземпляр легендарної зброї. Насамперед тому, що майже стовідсотково відтворює бойовий оригінал часів ІІ Світової війни. Звичайно, макет зазнав певних доопрацювань, що блокують його застосування в ролі зброї вогнепальної потужності. Ви зможете зводити рухомі елементи макета, а також здійснювати їх спуск, натискаючи на курок. Цей товар не декоративний сувенір, виконаний у формі зброї, а справжня зброя, яка перетворена на сувенір!

Чому варто купити ММГ Мосіна в колекцію

 • Це справжня легенда вітчизняного озброєння часів ВВВ.
 • ММГ гвинтівки Мосіна практично реальний і виготовлений із ключових елементів бойових екземплярів. При цьому він не є власне зброєю, може купуватись без ліцензії та не вимагає реєстрації.
 • Це чудовий презент чи подарунок для справжніх представників сильної половини людства, ідеальний реквізит для сцени, гарний екземпляр для музею.
 • Якість цього ММГ знаходиться на найвищому рівні.
 • Радість від володіння цим зразком зброї ми гарантуємо.

Історія та конструкція гвинтівки Мосіна

Гвинтівка Мосіна зразка 1891/1930 років "Трьохлінійка" - магазинна гвинтівка системи Мосіна-Нагана, калібру 7,62-мм, що стояла на озброєнні Російської Імператорської армії. Активно використовувалася в період з 1891 до кінця Другої Світової війни, в цей період багаторазово модернізувалася. Назва трилінійка походить від калібру гвинтівки, який дорівнює трьом "російським лініям" (стара міра довжини) - одна лінія дорівнює одній десятій дюйма (2,54 мм), три лінії дорівнюють 7,62 мм відповідно. Гвинтівка Мосіна має поздовжньо-ковзкий поворотний затвор і дерев'яну ложу, виконану заціло з прикладом та цівкою. З оптичним прицілом точність стрілянини була забезпечена на відстані від 100 до 1300 метрів. Щоправда, через оптичний приціл було неможливо зробити конструкцію гвинтівки під стрілянину з магазину - заряджати доводилося по одному патрону. На основі гвинтівки зразка 1891 року, та її модифікацій, було створено цілу низку моделей спортивної та мисливської зброї, як нарізної, так і гладкоствольної.