Подовжувач ствола для МР-654К, ПМФ-1 (СІМ)

Подовжувач ствола для МР-654К, ПМФ-1 (СІМ) фото, обзор і характеристики. Купити Подовжувач ствола для МР-654К, ПМФ-1 (СІМ) https://sportorg.com.ua//item/10875-udlinitel-stvola-dlya-mr-654k-pmf-1-cem Подовжувач ствола для МР-654К, ПМФ-1 (СІМ) Фото 1 Подовжувач ствола для МР-654К, ПМФ-1 (СІМ) Фото 2 Подовжувач ствола для МР-654К, ПМФ-1 (СІМ) Фото 3

Подовжувач для ПМ МР-654К або ПМФ-1

Артикул: 10875
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
 • Країна-виробник: Україна
 • Бренд: СЕМ
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Новий подовжувач ствола для пневматичного пістолета МР-654К або пістолета під патрон Флобера ПМФ-1. Збільшення потужності пострілу досягається рахунок гладкої поверхні каналу стовбура, що знижує тертя кульки об стінки стовбура. Пристрій дозволяє значно збільшити точність та швидкість пострілу, а також частково виконує функцію саундмодератора.

Ціна: 1000 грн.
   
КУПИТИ

Миттєва розстрочка

Характеристики

 • Довжина: 100 мм
 • Вага: 170 г
 • Різьблення: М10 крок 1
 • Матеріал: сталь
 • Виробник: СЕМ, Україна

Де купити подовжувач ствола для ПМ

Інтернет-магазин СпортОРГ пропонує купити в Україні оригінальні подовжувачі/саундмодератори СЕМ за дуже вигідними цінами. Ціна подовжувач ствола для ПМ у нас одна з найдоступніших і замовлення можна оформити прямо на сайті магазину або за допомогою наших менеджерів (телеграм, Вайбер або Телеграм). Ми забезпечимо професійну консультацію та миттєву доставку замовлених товарів. Швидко, якісно, із гарантією. Доставка продукції СЕМ можлива по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій безумовно): Вінниця, Кропивницький, Полтава, Харків, Дніпро, Рівне, Херсон, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль, Чернігів, Івано-Франківськ, Одеса, Ужгород, Чернівці, Київ та інші міста, селища тощо.