ММГ гвинтівки Мосіна 40-х років максимальна комплектація

ММГ гвинтівки Мосіна 40х років фото, обзор і характеристики. Купити ММГ гвинтівки Мосіна 40х років  https://sportorg.com.ua//item/11047-mmg-vintovki-mosina-40kh-godov ММГ гвинтівки Мосіна 40х років  Фото 1

Макет масо-габаритний гвинтівки Мосіна (ММГ ВМ) у максимальному комплекті та у відмінному стані.

Артикул: 11047
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Країна-виробник: Україна
  • Бренд: UA
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Деактивація Укроборонпрому. Коробка затвор на одному номері. Найкращий легальний вибір для створення СГП.

Ціна: 7950 грн.
   
КУПИТИ

Миттєва розстрочка

Увага, доступні також гвинтівки різних років випуску: 40гг, 39гг, 36гг і 28гг. (граненка). Звертайте на це увагу

Характеристика: проріз 2/3 ствола знизу вздовж (патронник не зачеплений), у патроннику вставлений штифт (неможливо надіслати патрон), підрізаний ударник маски затвора (неможливо пробити капсуль гільзи). Вікно відсічення відбивача недоторкане. Макет не є бойовою зброєю.
У комплект входить: гвинтівка та паспорт (із зазначенням номера акта експертизи МВС та мокрими печатками), шомпол, багнет, підсумок, ремінь.

Відмінний вибір для колекції чи подарунка. Може бути використаний як театральний інвентар для постановки сцен, кінофільмів і т.д.

Масогабаритний макет гвинтівки Мосіна – унікальний екземпляр легендарної зброї. Насамперед тому, що майже стовідсотково відтворює бойовий оригінал часів ІІ Світової війни. Звичайно, макет зазнав певних доопрацювань, що блокують його застосування в ролі зброї вогнепальної потужності. Ви зможете зводити рухомі елементи макета, а також здійснювати їх спуск, натискаючи на курок. Даний товар не декоративний сувенір, виконаний у формі зброї, а справжня зброя, яка перетворена на сувенір!

Чому варто купити ММГ Мосіна в колекцію

  • Це справжня легенда вітчизняного озброєння часів ВВВ.
  • ММГ гвинтівки Мосіна практично реальний і виготовлений з ключових елементів бойових екземплярів. При цьому він не є власне зброєю, може купуватись без ліцензії та не вимагає реєстрації.
  • Це чудовий презент чи подарунок для справжніх представників сильної половини людства, ідеальний реквізит для сцени, гарний екземпляр для музею.
  • Якість цього ММГ знаходиться на найвищому рівні.
  • Радість від володіння цим зразком зброї ми Вам гарантуємо.

Історія та конструкція гвинтівки Мосіна

Гвинтівка Мосіна зразка 1891/1930 років "Трьохлінійка" - магазинна гвинтівка системи Мосіна-Нагана, калібру 7,62 мм, що стояла на озброєнні Російської Імператорської армії. Активно використовувалася в період з 1891 до кінця Другої Світової війни, у цей період багаторазово модернізувалася. Назва трилінійка походить від калібру гвинтівки, який дорівнює трьом "російським лініям" (стара міра довжини) - одна лінія дорівнює одній десятій дюйма (2,54 мм), три лінії дорівнюють 7,62 мм відповідно. Гвинтівка Мосіна має поздовжньо-ковзний поворотний затвор і дерев'яну ложу, виконану заціло з прикладом і цівкою. З оптичним прицілом точність стрілянини була забезпечена на відстані від 100 до 1300 метрів. Щоправда, через оптичний приціл було неможливо зробити конструкцію гвинтівки під стрілянину з магазину - заряджати доводилося по одному патрону. На основі гвинтівки зразка 1891 року, та її модифікацій, було створено цілу низку моделей спортивної та мисливської зброї, як нарізної, так і гладкоствольної.

Купити гвинтівку Мосіна в повному комплекті в колекцію або на подарунок ви можете оформивши замовлення в нашому магазині, або зателефонуємо нашим менеджерам.