Кришка ствольної коробки з планкою Пікатінні для АКС-74У

Кришка ствольної коробки АКС-74У з планкою Пікатінні фото, обзор і характеристики. Купити Кришка ствольної коробки АКС-74У з планкою Пікатінні https://sportorg.com.ua//item/11069-kryshka-stvolnojj-korobki-akc-74u-s-plankojj-pikatinni Кришка ствольної коробки АКС-74У з планкою Пікатінні Фото 1 Кришка ствольної коробки АКС-74У з планкою Пікатінні Фото 2 Кришка ствольної коробки АКС-74У з планкою Пікатінні Фото 3

Кришка для АКС-74У з планкою Пікатінні

Артикул: 11069
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
 • Країна-виробник: Україна
 • Бренд: CEM
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Заводська, чудово виготовлена алюмінієва кришка ствольної коробки для автомата Калашнікова АКС-74У з вже встановленою планкою Пікатанні для монтажу будь-яких прицілів. На кришці є додатковий гвинт регулювання, який забезпечує виняткову стійкість кришки (відповідно і планки з прицілом) при стрільбі.

Ціна: 5470 грн.
   
КУПИТИ

Миттєва розстрочка

Розміщення планки Пікатінні безпосередньо на кришці дозволяє вирішити основну проблему карабінів на базі АК - установку коліматорних або оптичних прицілів на комфортній відстані від ока, при цьому немає необхідності у використанні підщелика, а довжина планки Пікатінні достатня для використання габаритних прицілів, наприклад, коліматор.

Характеристики

 • Розмір, мм: 257х57х40
 • Маса: 240 г
 • Застосування: АКС-74У
 • Матеріал: суцільнофрезерний алюміній, сплав 6061Т6
 • Колір: чорний
 • Спосіб нанесення покриття: анодування

Де купити кришку ствольної коробки для АКС-74У

Інтернет-магазин СпортОРГ пропонує купити в Україні оригінальні аксесуари для автомата Калашнікова за дуже вигідними цінами. Ціна кришки ствольної коробки для АКС-74У у нас одна з найдоступніших і замовлення можна оформити прямо на сайті магазину або за допомогою наших менеджерів (телеграм, Вайбер або Телеграм). Ми забезпечимо професійну консультацію та миттєву доставку замовлених товарів. Швидко, якісно, із гарантією. Доставка продукції CEM можлива по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій безумовно): Вінниця, Кропивницький, Полтава, Харків, Дніпро, Рівне, Херсон, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль, Чернігів, Івано-Франківськ, Одеса, Ужгород, Чернівці, Київ та інші міста, селища тощо.