ФІЛЬТР ТОВАРІВ
Калібр
Ствол
Швидкість кулі, м/с
Тип заряду
Матеріал кожуху/прикладу/ручкі
Тип боеприпасу
Кількість зарядів
Вага, кг
Приціл
Особливості
Країна-виробник
Підібрати скинути все »
Знайдено товарів: 0
Показати Скинути
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦИЯ?

Замовте зворотній дзвінок і наш співробітник допоможе з вибрати зброю та амуніцію.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ММГ гвинтівки Мосіна

ММГ гвинтівки Мосіна фото, обзор і характеристики. Купити ММГ гвинтівки Мосіна  https://sportorg.com.ua//item/2603-mmg-vintovki-mosina ММГ гвинтівки Мосіна  Фото 1 ММГ гвинтівки Мосіна  Фото 2

Макет масо-габаритний гвинтівки Мосіна (ММГ ВМ). Стан відмінний!

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Країна-виробник: Україна
  • Бренд: UA
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Деактивація Укроборонпрому. Коробка затвор на одному номері. Все у відмінному стані. Найкращий легальний вибір для створення СХП.

6200 грн.
Ціна: 6000 грн.
 
КУПИТИ

Характеристика: проріз 2/3 ствола знизу вздовж (патронник не зачеплений), в патроннику вставлений штифт (неможливо надіслати патрон), підрізаний ударник маски затвора (неможливо пробити капсулу гільзи). Вікно відсічення відбивача недоторкане. Макет не є бойовою зброєю.
У комплект входить: ммг штик, ремінь, підсумок та паспорт (із зазначенням номера акта експертизи МВС та мокрими печатками).
Відмінний вибір для колекції чи подарунку. Може бути використаний як театральний інвентар для постановки сцен, кінофільмів тощо.

Масогабаритний макет гвинтівки Мосіна – це унікальний екземпляр легендарної зброї. Насамперед тому, що майже стовідсотково відтворює бойовий оригінал часів ІІ Світової війни. Звичайно, макет зазнав певних доопрацювань, що блокують його застосування в ролі зброї вогнепальної потужності. Ви зможете зводити рухомі елементи макета, а також здійснювати їх спуск, натискаючи на курок. Цей товар не декоративний сувенір, виконаний у формі зброї, а справжня зброя, яка перетворена на сувенір!

Чому варто купити ММГ Мосіна в колекцію

  • Це справжня легенда вітчизняного озброєння часів ВВВ.
  • ММГ гвинтівки Мосіна практично реальний і виготовлений із ключових елементів бойових екземплярів. При цьому він не є власне зброєю, може купуватись без ліцензії та не вимагає реєстрації.
  • Це чудовий презент чи подарунок для справжніх представників сильної половини людства, ідеальний реквізит для сцени, гарний екземпляр для музею.
  • Якість цього ММГ знаходиться на найвищому рівні.
  • Радість від володіння цим зразком зброї ми гарантуємо.

Історія та конструкція гвинтівки Мосіна

Гвинтівка Мосіна зразка 1891/1930 років "Трьохлінійка" - магазинна гвинтівка системи Мосіна-Нагана, калібру 7,62-мм, що стояла на озброєнні Російської Імператорської армії. Активно використовувалася в період з 1891 до кінця Другої Світової війни, в цей період багаторазово модернізувалася. Назва трилінійка походить від калібру гвинтівки, який дорівнює трьом "російським лініям" (стара міра довжини) - одна лінія дорівнює одній десятій дюйма (2,54 мм), три лінії дорівнюють 7,62 мм відповідно. Гвинтівка Мосіна має поздовжньо-ковзкий поворотний затвор і дерев'яну ложу, виконану заціло з прикладом та цівкою. З оптичним прицілом точність стрілянини була забезпечена на відстані від 100 до 1300 метрів. Щоправда, через оптичний приціл було неможливо зробити конструкцію гвинтівки під стрілянину з магазину - заряджати доводилося по одному патрону. На основі гвинтівки зразка 1891 року, та її модифікацій, було створено цілу низку моделей спортивної та мисливської зброї, як нарізної, так і гладкоствольної.

Купити гвинтівку Мосіна в колекцію або на подарунок ви можете оформивши замовлення у нашому магазині, або зателефонуємо нашим менеджерам.