ФІЛЬТР ТОВАРІВ
Калібр
Ствол
Швидкість кулі, м/с
Тип заряду
Матеріал кожуху/прикладу/ручкі
Тип боеприпасу
Кількість зарядів
Вага, кг
Приціл
Особливості
Країна-виробник
Підібрати скинути все »
Знайдено товарів: 0
Показати Скинути
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦИЯ?

Замовте зворотній дзвінок і наш співробітник допоможе з вибрати зброю та амуніцію.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

СХП гвинтівка Мосіна

СХП гвинтівка Мосіна фото, обзор і характеристики. Купити СХП гвинтівка Мосіна https://sportorg.com.ua//item/2604-ckhp-vintovka-mosina СХП гвинтівка Мосіна Фото 1 СХП гвинтівка Мосіна Фото 2 СХП гвинтівка Мосіна Фото 3 СХП гвинтівка Мосіна Фото 4 СХП гвинтівка Мосіна Фото 5 СХП гвинтівка Мосіна Фото 6 СХП гвинтівка Мосіна Фото 7 СХП гвинтівка Мосіна Фото 8

Гвинтівка Мосіна для стрільби під холостий патрон, відмінний деактив

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
 • Країна-виробник: Україна
 • Бренд: UA
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

У продажу легендарна гвинтівка Мосіна СГП 1942-44 р.в. під холостий патрон 7,62 х54R. У відмінному стані, патронник округлий.

Ціна: 15000 грн.
 
КУПИТИ

Стовбур гвинтівки - нарізний (4 нарізи, що витають ліворуч-нагору-направо). У ранніх зразків форма нарізу трапецієподібна. Пізніше, коли переконалися, що наволікання металу кулі на стовбур не відбувається, найпростіша прямокутна. Калібр ствола, що вимірюється як відстань між протилежними полями нарізів, номінально дорівнює 7,62 мм, або 3 лініям (реально, як показують вимірювання, проведені на великій кількості гвинтівок різних років випуску та різного ступеня безпеки, - 7,62-7,66 мм ). Калібр за нарізами дорівнює 794-796 мм.

У задній частині ствола розташований патронник з гладкими стінками, призначений для приміщення патрона під час пострілу. З нарізною частиною ствола він з'єднується за допомогою кульового входу. Над патронником розташоване заводське тавро, що дозволяє ідентифікувати виробника та рік випуску гвинтівки.

Ззаду на пень ствола, що має різьблення, наглухо нагвинчена ствольна коробка, яка служить для приміщення затвора. До неї, у свою чергу, прикріплені магазинна коробка з механізмом, що подає, відсічка-відбивач і спусковий механізм.

Магазинна коробка (магазин) служить для приміщення 4 патронів і механізму, що подає. Має щоки, косинець, спускову скобу і кришку, на якій змонтований механізм, що подає.

Патрони в магазині розташовані в один ряд, в такому положенні, щоб їх країни не заважали подачі, з чим пов'язана незвичайна за сучасними мірками форма магазину.

Відсікання-відбивач управляється рухом затвора і служить для відділення патронів, що подаються з магазинної коробки в ствольну, запобігаючи можливим затримкам при подачі, що викликаються зачепленням закраїн патронів один за одного, а також відіграє роль відбивача стріляних гільз. До модернізації 1930 року вона була єдиною деталлю, після - складалася з лопаті з відбивним виступом і пружинної частини.