Бронежилет 4+ клас (НАТО) з кишенями для магазинів

Бронежилет 4+ клас (НАТО) з кишенями для магазинів фото, обзор і характеристики. Купити Бронежилет 4+ клас (НАТО) з кишенями для магазинів https://sportorg.com.ua//item/2613-bronezhilet-4-klass-nato-s-karmanami-dlya-magazinov Бронежилет 4+ клас (НАТО) з кишенями для магазинів Фото 1 Бронежилет 4+ клас (НАТО) з кишенями для магазинів Фото 2 Бронежилет 4+ клас (НАТО) з кишенями для магазинів Фото 3 Бронежилет 4+ клас (НАТО) з кишенями для магазинів Фото 4 Бронежилет 4+ клас (НАТО) з кишенями для магазинів Фото 5 Бронежилет 4+ клас (НАТО) з кишенями для магазинів Фото 6 Бронежилет 4+ клас (НАТО) з кишенями для магазинів Фото 7 Бронежилет 4+ клас (НАТО) з кишенями для магазинів Фото 8

Клас захисту 4+, відмінна якість, є сертифікат

Артикул: 2613
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
 • Країна-виробник: Україна
 • Бренд: UA

Цей бронежилет відноситься до 4+ класу специфікації НАТО і забезпечує надійний захист від вогнепальної зброї та осколкових поранень. Усі комплектуючі, крім металу, виготовлені в Україні. Ця модель йде з кишенями під магазини плюс забезпечена системою MOLLE для кріплення додаткових аксесуарів, зброї тощо.

Ціна: 11000 грн.
   
КУПИТИ

Характеристики бронежилету

 • Товщина пластини 4+ - 7 мм;
 • Метал - RAMOR 500.
 • Дод. захист - проклеєний демпфером, армованою гумою;
 • Вага – 9 кг;
 • Колір - як у фото (є різні варіації).

Усі пластини пройшли випробування: відстрілювали: 4+ 7.62*39 ББ із 40 метрів не пробиває. Сертифікат додається!

Де купити бронежилет

Купити бронежилет класу 4+ ви можете у нашому магазині, оформивши заявку прямо на сайті або зв'язавшись з нашими менеджерами за телефоном (Вайбер, Телеграм, Соцмережі).

Відгуки про: Бронежилет 4+ клас (НАТО) з кишенями для магазинів

«Качество хорошее, но цена не самая вкусная. Сейчас их лепят кто только может поэтому всегда смотрите наличие сертификата и отзывы!»
06.18.2022
Харьковский, итак понятно
Залишити відгук