Бейсбольна біта TM Avtobita Автомобільна Сувенір

Бейсбольна біта сувенірна Автомобільна з логотипом фото, обзор і характеристики. Купити Бейсбольна біта сувенірна Автомобільна з логотипом https://sportorg.com.ua//item/2888-bejjsbolnaya-bita-suvenirnaya-avtomobilnaya-s-logotipom Бейсбольна біта сувенірна Автомобільна з логотипом Фото 1 Бейсбольна біта сувенірна Автомобільна з логотипом Фото 2 Бейсбольна біта сувенірна Автомобільна з логотипом Фото 3 Бейсбольна біта сувенірна Автомобільна з логотипом Фото 4 Бейсбольна біта сувенірна Автомобільна з логотипом Фото 5 Бейсбольна біта сувенірна Автомобільна з логотипом Фото 6 Бейсбольна біта сувенірна Автомобільна з логотипом Фото 7 Бейсбольна біта сувенірна Автомобільна з логотипом Фото 8 Бейсбольна біта сувенірна Автомобільна з логотипом Фото 9 Бейсбольна біта сувенірна Автомобільна з логотипом Фото 10 Бейсбольна біта сувенірна Автомобільна з логотипом Фото 11

Бейсбольна біта з дерева з логотипом автомобільних брендів, сувенір

Артикул: 2888
 • Бренд: Avtobita
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Шикарний подарунок та абсолютно необхідна річ для кожного власника АВТО. Підійде як для надання впевненості в позаштатних ситуаціях, так і як недорогий аксесуар в автівці, будинку і т.д.

Ціна: 350 грн.
   
КУПИТИ

Біта відноситься до категорії спортивного інвентарю й продається абсолютно (!) вільно, без обмежень. Висока якість виготовлення, презентабельний вигляд та лого й напис Вашого бренда автівки будуть якраз на тему. Підійде як для презенту, так і як можливий аргумент при агресії, що виходить від марадерів, різних неадекватів й т.п.

В основному такі біти купують автомобілісти, оскільки в дорозі трапляється всяке, особливо в наш час. І краще бути готовим до позаштатних ситуацій. Готовим морально та фізично. На сувенір автомобільна біта також піде чудово, виглядає справді шикарно!

Характеристики бейсбольної біти

 • Матеріал: Бук
 • Розмір: 75 см
 • Колір біти: чорна
 • Руків'я: оздоблено еко-шкірою
 • Колір руків'я на вибір: білий, чорний, червоний, синій, жовтий, рожевий, золотий, срібний
 • Напис: Логотип автівки вінілом

Де купити бейсбольну біту

У магазині СпортОРГ ви можете замовити бейсбольну біту з написом або логотипом. Всі біти надходять безпосередньо від виробника і мають відмінний баланс та якість виготовлення. Також в асортименті є багато легальних засобів для самооборони за низькими цінами, звертайтеся, будемо раді допомогти і підібрати найкращий варіант!

З цим товаром купують:

Retay PM FULL SET (Пистолет Макарова черный 9мм) Пістолет Макарова під холостий патрон 9мм, максимальна комплектація з 50 патронами
Ціна: 4270 грн.
Перец 4 Легальний засіб самозахисту для звичайних громадян
Ціна: 125 грн.