Ремінь тактичний 3-х точковий для зброї

Ремінь тактичний 3-х точковий фото, обзор і характеристики. Купити Ремінь тактичний 3-х точковий  https://sportorg.com.ua//item/2899-remen-takticheskijj-3-kh-tochechnyjj Ремінь тактичний 3-х точковий  Фото 1 Ремінь тактичний 3-х точковий  Фото 2 Ремінь тактичний 3-х точковий  Фото 3 Ремінь тактичний 3-х точковий  Фото 4 Ремінь тактичний 3-х точковий  Фото 5 Ремінь тактичний 3-х точковий  Фото 6 Ремінь тактичний 3-х точковий  Фото 7

Тактичний ремінь для зброї. Колір чорний та койот

Артикул: 2899
  • Бренд: UA
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Тактичний ремінь "три-точки" дозволяє переводити зброю з патрульного режиму в бойовий. Доступні у двох кольорах: чорний та койот. Карабін метал.

540 грн.
Ціна: 399 грн.
   
КУПИТИ

Для переведення з одного положення в інше необхідно відокремити маленький фастекс, рамка їде гладкою стрічкою і ремінь переходить з двоточкового положення в одноточкове, що дозволяє більш вільно використовувати зброю в бою.

Ремінь універсальний і встановлюється на більшість автоматичної та стрілецької зброї, снайперські гвинтівки, ручні кулемети тощо, що дозволяє носити зброю на плечах. Передбачено "швидке скидання" шляхом відстібування великого фастекса. що особливо актуально, якщо боєць поранений.

Ремінь трьох-точка виготовлений із міцного матеріалу, що гарантує зносостійкість та довгу службу.

Купити триточковий ремінь можна в магазині СпортОРГ, оформивши замовлення на сайті або замовивши ремінь за телефоном у наших менеджерів.