Кобура стегнова (тактична) для ПМ

Кобура стегнова (тактична) для ПМ фото, обзор і характеристики. Купити Кобура стегнова (тактична) для ПМ  https://sportorg.com.ua//item/2945-kobura-nabedrennaya-dlya-pm Кобура стегнова (тактична) для ПМ  Фото 1 Кобура стегнова (тактична) для ПМ  Фото 2 Кобура стегнова (тактична) для ПМ  Фото 3 Кобура стегнова (тактична) для ПМ  Фото 4

Кобура на стегно для ПМ з дод. магазином на праву ногу

Артикул: 2945
  • Бренд: UA
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Кобура на стегно українського виробництва створена як спеціальне тактичне екіпірування для спецназу та військовослужбовців. На відміну від традиційних і дуже поширених поясних кобур, а також оперативних варіацій з кріпленням під пахвою, кобура на стегнах призначається для практичного бойового застосування (а не потайливого носіння). Це оптимальний варіант для працівників спеціальних підрозділів, силовиків та спортсменів, які практикують тактичну стрілянину.

Товару нема в наявності.

Ця кобура відкритого типу і зброя тут фіксується хлястиком з кнопками. Кобура підходить для більшості моделей пістолетів (в т.ч. і ПМ), які набули поширення у ЗСУ, МВС, СБУ та на цивільному ринку (пристрої для відстрілу травматичних набоїв). Збоку є кишенька для запасного магазину. Кобура кріпиться на дві точки (одна – на стегні, одна – на поясі).

Кожна точка кріплення (стрічка-стропа) може бути відрегульована. Така зручність можлива за рахунок використання пластикових термостійких карабінів фастекс. Вони служать і системою швидкого скидання. Це варіант кобури із кріпленням на ліву ногу. Колір кобури – чорний.

З цим товаром купують:

Borner PM-X Найдоступніший пістолет Макарова на базі СО2.
Ціна: 1720 грн.
SUR 2608 + додатковий магазин Компактний стартовий пістолет, схожий на пістолет Макарова
Ціна: 1890 грн.
Umarex Legends PM KGB ПМ з глушником
Ціна: 2730 грн.