ФІЛЬТР ТОВАРІВ
Калібр
Ствол
Швидкість кулі, м/с
Тип заряду
Матеріал кожуху/прикладу/ручкі
Тип боеприпасу
Кількість зарядів
Вага, кг
Приціл
Особливості
Країна-виробник
Підібрати скинути все »
Знайдено товарів: 0
Показати Скинути
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦИЯ?

Замовте зворотній дзвінок і наш співробітник допоможе з вибрати зброю та амуніцію.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Газовий балончик Шип 4

Шип 4 фото, обзор і характеристики. Купити Шип 4  https://sportorg.com.ua//item/2954-ship-4

Газовий балончик з морфолідом пеларгонової кислоти

Артикул: 2954
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Країна-виробник: Україна
  • Бренд: Эколог
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Інформація про газовий балончику Шип 4

Це газовий балончик струминного типу від вітчизняного виробника "Еколог". Якщо вам потрібен захист від тварин або людей в неадекватному стані, балончик Шип 4 вам стане в нагоді.

Ціна: 170 грн.
 
КУПИТИ

Газовий балончик Шип-4 виробництва української компанії "Еколог" призначений для самозахисту. Балончик діє на нападників у алкогольному чи наркотичному станах та собак. Діючою речовиною є морфолід пеларгонової кислоти (МПК), який викликає подразнення слизових оболонок.

Для використання балончика Шип 4 як засіб для самозахисту необхідно попередньо видалити запобіжник. Після цього, направивши сопло, що розпорошує струменем, в обличчя нападаючого, натиснути на клавішу на 1 - 2 секунди. Струменеві балончики, як правило, використовуються на відкритій або вітряній місцевості.

Чи не розбирайте газовий балончик. Зберігайте його у місцях, недоступних дітям та прямим сонячним променям. Зберігання та використання балончика припустимо при температурі від -8 до +45 градусів. Термін зберігання балончика – 2 роки.

Спосіб застосування

  • При появі в зоні підвищеного ризику (вхід у під'їзд будинку, прохід по пустельній занедбаній території тощо) балон заздалегідь дістати зі сховища (кишені, сумки, чохла)
  • Зняти із запобіжника – повернути проти годинникової стрілки важіль кнопки, великий палець руки має бути зверху на червоній кнопці.
  • При небезпеці, що виникла, без зволікання направити сопло балона в обличчя (очі) нападаючого (несподіваним різким рухом руки необхідно скоротити відстань до нападника) і натискати на кнопку не менше 2с.
  • При можливості врахувати, що розпорошувати проти вітру не можна, тому що можна самому бути ураженою речовиною, хоча й меншою мірою. Можна прикрити свої очі, рот і носа вільною рукою в момент натискання на кнопку.
  • Після застосування необхідно якнайшвидше залишити місце події, т.к. дія речовини недовгочасно (залежить від того, як правильно застосували виріб, наскільки індивідуально сприйнятливий нападник до таких речовин та багатьох інших факторів). Не забудьте повідомити правоохоронні органи про подію, це допоможе іншим уникнути такого нападу.
  • Не застосовувати по можливості в місцях зборів, скупчення людей біля відкритого вогню.
  • Термін зберігання - 24 місяці від дати виготовлення балона, вказаної на донній частині балона (місяць та рік виготовлення).

Технічні характеристики

Виробник Еколог / Україна
Для самозахисту від Людей, Тварин
Тип балончика Струменевий
Модель балончика Шип-4
Вага, р 75
Габаритні розміри, мм 124x35
Об'єм балончика, мл 72
Діюча речовина МПК (морфолід пеларгонової кислоти)
Радіус застосування, м 3
Час безперервного використання, сек 6 - 7
Термін зберігання 2 роки
Умови зберігання, стільник -8 до +45