Мультитул Leatherman Super Tool 300M Black Coyote

Leatherman Super Tool 300M Black Coyote фото, обзор і характеристики. Купити Leatherman Super Tool 300M Black Coyote https://sportorg.com.ua//item/3193-leatherman-super-tool-300m-black-coyote Leatherman Super Tool 300M Black Coyote Фото 1 Leatherman Super Tool 300M Black Coyote Фото 2 Leatherman Super Tool 300M Black Coyote Фото 3 Leatherman Super Tool 300M Black Coyote Фото 4

18 інструментів

Артикул: 3193
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
 • Країна-виробник: США
 • Бренд: Leatherman
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Інформація про мультитул Leatherman Super Tool 300M Black/Coyote

Мультитул LEATHERMAN Super Tool 300M Black/Coyote створений для військових професіоналів, об'єднує в собі функції самостійного ремонту та обслуговування вогнепальної зброї в компактному багатофункціональному інструменті. Всі опції фіксуються від випадкового закриття і мають можливість відкривання рукою в рукавичці.

Ціна: 6040 грн.
   
КУПИТИ

Особливості мультитула

Мультитул LEATHERMAN Super Tool 300M Black/Coyote створений для військових професіоналів, об'єднує в собі функції самостійного ремонту та обслуговування вогнепальної зброї в компактному багатофункціональному інструменті. Усі опції фіксуються від випадкового закриття і мають можливість відкривання рукою в рукавичці.
Інструменти в комплекті: обценьки, Консервний ніж, кусачки для багатожильного дроту і дроту, Лінійка, мала викрутка, напилок дерево/метал, Ніж, Обтискні щипці, Викрутка Phillips, пасатижі, Пила, Плоскогубці, пристосування для регулювання відкритих прицільних пристосувань, Серрейторний ніж, Шкребок, змінні кусачки для сталевих тросів, страхувальне кільце, Шило...

Характеристики

 • Кількість функцій: 18
 • Матеріал клинка: 420HC Stainless Steel
 • Матеріал рукояті: нержавіюча сталь (чорний оксид) з алюмінієвими вставками 6061-T6
 • Комплектація: мультитул, коробка, чохол

* Гарантія: 25

Інструменти
1: цвяходер
2: Консервний ніж
3: кусачки для багатожильного дроту та дроту
4: Лінійка
5: мала викрутка
6: напилок дерево / метал
7: Ніж
8: Обтискні щипці
9: Викрутка Phillips
10: пасатижі
11: Пила
12: Плоскогубці
13: пристосування для регулювання відкритих прицільних пристосувань
14: Серрейторний ніж
15: Скребок
16: змінні кусачки для сталевих тросів
17: Страхувальне кільце
18: Шило

Як купити цей мультитул

Купити ніж Leatherman Super Tool 300M Black Coyote ви можете на сайті СпортОРГ, оформивши замовлення або зв'язавшися з нашими менеджерами за телефоном (+ Вайбер, Телеграм і т. п.). В наявності також інші моделі ножів даного виробника та інших, популярних брендів.