Балончик для пневматики Crosman CO2 airguns

Баллончик Crosman CO2 airguns фото, обзор і характеристики. Купити Баллончик Crosman CO2 airguns  https://sportorg.com.ua//item/6641-ballonchik-crosman-co2-airguns Баллончик Crosman CO2 airguns  Фото 1

Ефективне та надійне джерело енергії для пневматики

Артикул: 6641
  • Бренд: Crosman
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Фірмові балончики Crosman підходять практично для будь-яких сучасних пневматичних пістолетів та гвинтівок, у яких вуглекислий газ (CO2 airguns) є джерелом енергії заряду. Тиск усередині резервуара зберігається незалежно від того, скільки рідини залишилося після пострілу.

Ціна: 22 грн.
   
КУПИТИ

Цей балончик наповнений зрідженим вуглекислим газом, який миттєво перетворюється на газоподібний стан. Це робить непотрібним використання складних механізмів регулювання тиску чи систем нагнітання.

Балончики CO2 Crosman 12 г. допомагають зберігати потужність та швидкість стрільби протягом усього часу використання та забезпечують постійні балістичні характеристики пістолета, гвинтівки або револьвера. Їх можна використовувати, стріляючи у тирі, на спортивному полігоні для тренувань із пневматичним зброєю.

Де купити балончики для пневматики

Придбати джерела енергії для будь-якої пневматичної зброї (включаючи і пневматичні пістолети) ви можете в магазині СпортОРГ на сайті або оформивши замовлення по телефону, Вайбер або Телеграм у наших менеджерів. Швидка доставка, найкраща ціна та професійна консультація з будь-яких питань!

З цим товаром купують:

Borner PM49 Репліка ПМ
Ціна: 2700 грн.
SAS G17 blowback Пневматична копія австрійського пістолета Glock 17
Ціна: 7200 грн.
Umarex Beretta APX Blowback Точна копія знаменитої моделі пістолета Beretta APX
Ціна: 4746 грн.
Кульки BB KWC 4,5 мм 2000 шт Набір кульок ВВ із дозатором для пневматики
Ціна: 330 грн.
Під замовлення. Товару нема в наявності.