Мастило збройове Терен-ОСж нейтральне

Мастило збройове Терен-ОСж нейтральне  фото, обзор і характеристики. Купити Мастило збройове Терен-ОСж нейтральне   https://sportorg.com.ua//item/8238-maslo-ruzhejjnoe-teren-oczh-nejjtralnoe

Мастило збройове

Артикул: 8238
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Країна-виробник: Україна
  • Бренд: Эколог
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Інформація про олію Терен-ОСЖ нейтральну

Рушнична олива Терен-РЖ призначена для змащування будь-яких металевих деталей зброї та для їхнього довгострокового захисту від корозії; вона з успіхом використовується також для змащування металевих вузлів різних побутових машин і механізмів.

Ціна: 50 грн.
   
КУПИТЬ

Особливості олії

Терен-ОС дає змогу ефективно розв'язувати задачу змащення і консервації будь-яких металевих поверхонь. Проникаючи в механізми, масло очищає і змащує їх, витісняє вологу і захищає від корозії. Високоякісні присадки, які застосовуються в процесі виготовлення цієї олії, надають їй низку вельми корисних якостей.
Рушничне масло Терен-ОС має високу проникаючу здатність; під час зіткнення з металом не стікає з його поверхні, а створює міцну плівку, що захищає метал від несприятливих атмосферних впливів; дуже добре працює навіть за низьких температур; при цьому у нього немає яскраво вираженого специфічного запаху. Остання властивість є важливим фактором на полюванні. Завдяки всьому цьому масло Терен-ОС можна результативно використовувати як для зброї, так і для автомобілів, побутових машин і механізмів, садового інвентарю.

Спосіб застосування

-нанести масло тонким шаром на всі попередньо очищені і протерті насухо деталі;
-видалити надлишок олії сухою ганчіркою.

Діапазон температур навколишнього повітря для найефективнішого застосування олії Терен-ОС - від +5˚С до +35˚С.

Як купити це масло

Купити масло рушничне Терен-ОСЖ нейтральне в Харкові або замовити його доставку по Україні ви можете на сайті нашого інтернет-магазину "Спорторг"!