Магазин для ASG Bersa BP9CC

Магазин для ASG Bersa BP9CC фото, обзор і характеристики. Купити Магазин для ASG Bersa BP9CC  https://sportorg.com.ua//item/8831-magazin-dlya-asg-bersa-bp9cc Магазин для ASG Bersa BP9CC  Фото 1 Магазин для ASG Bersa BP9CC  Фото 2 Магазин для ASG Bersa BP9CC  Фото 3

Запасний магазин для пневматичного пістолета ASG Bersa BP9CC

Артикул: 8831
  • Бренд: ASG
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Інформація про магазин для ASG Bersa BP9CC

Неповнорозмірний, паличковий з пластиковою п'ятою

Ціна: 403 грн.
   
КУПИТИ

Особливості

Змінний магазин для пневматичного пістолета ASG Bersa BP9CC призначений для 20 патронів калібром 4,5 мм. Сам пістолет - це копія бойової зброї і зазвичай використовується для розважальної стрільби, спортивних тренувань і самозахисту.

Матово-чорний пластиковий корпус магазину надійно зберігає набої і не обтяжує пістолет. Сам магазин вирізняється простотою використання і зносостійкістю. З ним зручно ходити на тренування, щоб не втрачати час на зарядку пістолета. Магазин використовується як змінний, але може бути використаний і як основний, якщо рідний магазин буде пошкоджений.

Магазин пістолета Bersa BP9CC від виробника ASG розрахований на 20 патронів, що дає змогу відчути зброю. Цієї кількості боєприпасів вистачить, щоб визначити швидкість роботи з пістолетом, легкість ходу всіх рухомих частин тощо.

Корисною особливістю є те, що в такому магазині зручно перевіряти кількість патронів, що залишилися.

Характеристики

  • Модель: Bersa BP9CC
  • Ємність магазину: 20 патронів
  • Матеріал: пластик
  • Гарантія: 1 рік.

Где купити магазин для ASG Bersa BP9CC

Купити магазин для ASG Bersa Bersa BP9CC а також магазини інших видів зброї (включаючи АК, РПК і т. д.) можна на сайті СпортОРГ за найкращою ціною. Оформляйте замовлення через сайт або замовляйте вподобаний товар по телефону/Вайбер/Телеграм у наших менеджерів! Професійна консультація + швидка доставка по всій Україні.