Олія для точила Ballistol Klever Schleiföl

Олія для точила Ballistol Klever Schleiföl фото, обзор і характеристики. Купити Олія для точила Ballistol Klever Schleiföl  https://sportorg.com.ua//item/8920-maslo-dlya-tochila-ballistol-klever-schleifl

Олія шліфувальна Klever Schleiföl

Артикул: 8920
  • Бренд: Ballistol
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Інформація про масло для точила Ballistol Klever Schleiföl

Призначене для очищення і змащення точильних верстатів і пристосувань.

Ціна: 123 грн.
   
КУПИТИ

Використання Klever Schleiföl дає змогу істотно подовжити термін служби точильних пристосувань і точильних каменів.

Також застосування Klever Schleiföl сприяє зниженню забруднення точильного каменю та інтенсивності руйнування його абразивного шару під навантаженням під час роботи.

Где купити масло для точила Ballistol Klever Schleiföl

Інтернет-магазин СпортОРГ пропонує купити в Україні оригінальні масла Ballistol за дуже вигідними цінами. Ціна збройового масла Klever Schleiföl у нас одна з найдоступніших і замовлення можна оформити прямо на сайті магазину або за допомогою наших менеджерів (за телефоном, Вайберу або Телеграм). Ми забезпечимо професійну консультацію та миттєву доставку замовлених товарів. Швидко, якісно, з гарантією. Доставка продукції BALLISTOL можлива по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій, безумовно): Вінниця, Кропивницький, Полтава, Харків, Дніпро, Рівне, Херсон, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль, Чернігів, Івано-Франківськ, Одеса, Ужгород, Чернівці, Київ та інші міста, селища тощо.