Мастило збройове Ballistol спрей 50 мл

Мастило збройове Ballistol спрей 50 мл фото, обзор і характеристики. Купити Мастило збройове Ballistol спрей 50 мл  https://sportorg.com.ua//item/8922-maslo-oruzhejjnoe-ballistol-sprejj-50-ml

Файне мастило для догляду за зброєю

Артикул: 8922
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Країна-виробник: Німеччина
  • Бренд: Ballistol
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Інформація про олію збройову Ballistol спрей 50 мл

Універсальний засіб для зброї BALLISTOL забезпечить довгострокове змащування і ковзання, захищаючи елементи вашого арсеналу. Крім мастила затвора, УСМ та інших деталей зброї, ідеально також підходить для змащення пластикових деталей, що труться, різних гумових прокладок і т.п., усуваючи неприємний скрип і забезпечуючи захист.

Ціна: 160 грн.
   
КУПИТЬ

Універсальне мастило BALLISTOL перевірене часом та не має собі рівних!

Засіб для догляду за металом, шкірою, деревиною, гумою, пластиком, хутром, шкірою людини та багатьом іншим. Застосовується у промисловості, сільському господарстві, у побуті, у саду, у гаражі. Незамінно на полюванні, рибалці, на стрільбищі, в поході.

BALLISTOL широко застосовується при виробництві верстатів та обладнання у високоточних галузях промисловості. Олія створює захисну лужну плівку на поверхні металу, нейтралізуючи наслідки взаємодії матеріалу з руками. Також масло видаляє інші кислотні залишки та захищає метал від корозії. Завдяки своєму слабкому поверхневому натягу та сильній проникаючій здатності BALLISTOL заповнює найдрібніші тріщини та нерівності в поверхні. Олія ідеально підходить для догляду за високоточними та вимірювальними приладами, дрібними та крихкими деталями.

Крім цього, BALLISTOL ефективно захищає вироби зі шкіри від висихання та пошкоджень гниллю, створює вологонепроникний захисний шар. Олія нейтралізує залишки руйнуючої дубильної кислоти у шкірі. Суха шкіра знову стає м'якою та еластичною, з шовковисто-матовим глянцем. Світла шкіра може потемніти. Олія не залишає жирних слідів, а запах випаровується за короткий час.

Також BALLISTOL захищає та зберігає будь-які натуральні дерев'яні вироби. Покращує зовнішній вигляд деревини та захищає від згубного впливу вологи та комах. Ідеально для догляду за античними меблями.

До того ж, BALLISTOL захищає, зберігає штучні матеріали, стійкі до дії олії, зберігає їх еластичність та запобігає висушуванню та охрупченню. Запобігає примерзанню ущільнювачів дверей в автомобілях. Пластмасові поверхні знову блищать як нові та не залишають жирних слідів.

BALLISTOL не шкодить людській шкірі та шкірі тварин і абсолютно безпечно при випадковому ковтанні. Олія рекомендується для очищення шкіри та вовни свійських тварин, їх вух, хвостів, грив та копит.

Активні компоненти в BALLISTOL - природного походження або зустрічаються і в природі. Його базова олія є медично чистою білою олією. BALLISTOL - стійкий до старіння і твердне протягом багатьох років. Всі компоненти BALLISTOL - біологічно розкладаються та нешкідливі для нашого довкілля.

BALLISTOL - олія для тисячі цілей!

Характеристики

  • Виробник: Ballistol
  • Країна виробник: Німеччина
  • Об'єм: 50 мл

Де купити мастило Ballistol спрей 50 мл

Інтернет-магазин СпортОРГ пропонує купити в Україні оригінальні мастила Ballistol за дуже вигідними цінами. Ціна збройового мастила Ballistol спрей 50 мл у нас одна з найдоступніших і замовлення можна оформити прямо на сайті магазину або за допомогою наших менеджерів (телеграм, Вайбер або Телеграм). Ми забезпечимо професійну консультацію та миттєву доставку замовлених товарів. Швидко, якісно, із гарантією. Доставка продукції BALLISTOL можлива по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій безумовно): Вінниця, Кропивницький, Полтава, Харків, Дніпро, Рівне, Херсон, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль, Чернігів, Івано-Франківськ, Одеса, Ужгород, Чернівці, Київ та інші міста, селища тощо.