Пенал для чищення та обслуговування АК-74

Пенал для АК-74 калібр 5.45 фото, обзор і характеристики. Купити Пенал для АК-74 калібр 5.45 https://sportorg.com.ua//item/9124-penal-dlya-ak-74-kalibr-545 Пенал для АК-74 калібр 5.45 Фото 1 Пенал для АК-74 калібр 5.45 Фото 2

Пенал для чищення АК калібру 5.45

Артикул: 9124
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
 • Країна-виробник: Україна
 • Бренд: UA
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Штатний якісний пенал з чистячим приладдям автомата Калашнікова АК-74 та модифікацій калібру 5.45. У повній комплектації: йорж, викрутка, виколотка та шпилька.

Ціна: 800 грн.
   
КУПИТИ

Миттєва розстрочка

Пенал служить для зберігання протирання, йоржика, викрутки, виколотки і шпильки. Він закривається кришкою. Пенал застосовується як шомпольна муфта при чищенні і змащенні каналу ствола, як рукоятка для викрутки при вгвинчуванні і вигвинчуванні мушки і для повороту замикача газової трубки. Пенал має наскрізні отвори, у які вставляється шомпол під час чищення автомата; овальні отвори для викрутки і прямокутний отвір для повороту замикача газової трубки під час розбирання та складання автомата. Бічні отвори на кришці пеналу призначені для вибивання, що використовується для зняття кришки пеналу зі стовбура або з пеналу.

 • Кришка застосовується як дульна накладка при чищенні капала стовбура; вона має отвір для спрямування руху шомпола, внутрішні виступи та вирізи для кріплення на компенсаторі або на муфті ствола.
 • Протирка застосовується для чищення та мастила каналу ствола, а також каналів та порожнин інших частин автомата.
 • Йоржик використовується для чищення каналу ствола розчином РЧС.
 • Викрутка застосовується під час розбирання та збирання автомата. Виріз на кінці викрутки призначений для загвинчування і викручування мушки, а бічний виріз - для закріплення протирання на шомполі. Для зручності користування викруткою вона вставляється у бічні отвори пеналу. При чищенні каналу ствола викрутка вкладається в пенал поверх головки шомпола.
 • Виколотка також застосовується під час розбирання та складання автомата. Вона служить для вибивання осей УСМ та для зняття кришки пеналу зі ствола.
 • Шпилька застосовується при збиранні ударно-спускового механізму. Вона притримує шептало одиничного вогню й уповільнювач курка з пружиною на спусковому гачку.

Де купити пенал для АК-74

Пенал для АК та інші засоби для чищення та тюнінгу зброї ви можете придбати та замовити з доставкою по всій Україні в магазині СпортОРГ прямо на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам за тел., Вайбер илиТелеграм. Здійснюємо професійну консультацію та швидку доставку!