Оперативна кобура для пістолетів ПГШ-790, ПСМ, ЭРМА, PPK/S

Кобура оперативна для ПГШ-790, ПСМ, ЭРМА, PPK/S формована фото, обзор і характеристики. Купити Кобура оперативна для ПГШ-790, ПСМ, ЭРМА, PPK/S формована  https://sportorg.com.ua//item/9178-kobura-operativnaya-dlya-pgsh-790-pcm-ehrma-ppks-formovannaya Кобура оперативна для ПГШ-790, ПСМ, ЭРМА, PPK/S формована  Фото 1 Кобура оперативна для ПГШ-790, ПСМ, ЭРМА, PPK/S формована  Фото 2

Оперативна кобура для ПГШ-790, ПСМ, ЭРМА, PPK/S

Артикул: 9178
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Країна-виробник: Україна
  • Бренд: UA
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Кобура оперативна для ПГШ-790, ПСМ, ЕРМА, PPK/S формована. Розроблено спеціально під ці пістолети, матеріал – пресована шкіра. Гарне співвідношення ціна/якість!

Ціна: 574 грн.
   
КУПИТИ

Нова версія! Якість ще краща!

Де купити кобуру для ПГШ-790, ПСМ, ЭРМА, PPK/S

Інтернет-магазин СпортОРГ пропонує купити в Україні оригінальні кобури для пістолетів за дуже вигідними цінами. Ціна оперативної кобури для ПГШ-790, ПСМ, ЭРМА, PPK/S у нас одна з найдоступніших і замовлення можна оформити прямо на сайті магазину або за допомогою наших менеджерів (телеграм, Вайбер або Телеграм). Ми забезпечимо професійну консультацію та миттєву доставку замовлених товарів. Швидко, якісно, із гарантією. Доставка КОБУР можлива по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій безумовно): Вінниця, Кропивницький, Полтава, Харків, Дніпро, Рівне, Херсон, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль, Чернігів, Івано-Франківськ, Одеса, Ужгород, Чернівці, Київ та інші міста, селища тощо.