Поясна шкіряна кобура для ПМ неформована зі скобою

Кобура поясна для ПМ + скоба неформована фото, обзор і характеристики. Купити Кобура поясна для ПМ + скоба неформована  https://sportorg.com.ua//item/9182-kobura-poyasnaya-dlya-pm-neformovannaya Кобура поясна для ПМ + скоба неформована  Фото 1 Кобура поясна для ПМ + скоба неформована  Фото 2

Поясна неформована шкіряна кобура для ПМ, МР654к

Артикул: 9182
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Країна-виробник: Україна
  • Бренд: UA
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Інформація про кобуру поясну для ПМ

Кобура поясна під пістолет Макарова (ПМФ-1, МР654к, KWC PM, SAS PM, Umarex Makarova). Кріплення на пояс, відмінна якість, зі скобою. Пресована формована шкіра.

Ціна: 286 грн.
   
КУПИТИ

Миттєва розстрочка

Ця кобура підходить для різних варіантів пістолета Макарова: вогнепального, травматичного, газового, пневматичного.

Де купити кобуру для ПМ

Інтернет-магазин СпортОРГ пропонує купити в Україні оригінальні кобури для пістолетів за дуже вигідними цінами. Ціна оперативної кобури для ПМ у нас одна з найдоступніших і замовлення можна оформити прямо на сайті магазину або за допомогою наших менеджерів (телеграм, Вайбер або Телеграм). Ми забезпечимо професійну консультацію та миттєву доставку замовлених товарів. Швидко, якісно, із гарантією. Доставка КОБУР можлива по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій безумовно): Вінниця, Кропивницький, Полтава, Харків, Дніпро, Рівне, Херсон, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль, Чернігів, Івано-Франківськ, Одеса, Ужгород, Чернівці, Київ та інші міста, селища тощо.