Міні-тир "6 Вертушок" Сателіт

Міні-тир "6 Вертушок" Сателіт фото, обзор і характеристики. Купити Міні-тир "6 Вертушок" Сателіт https://sportorg.com.ua//item/9293-mini-tir-6-vertushek-catelit Міні-тир "6 Вертушок" Сателіт Фото 1 Міні-тир "6 Вертушок" Сателіт Фото 2 Міні-тир "6 Вертушок" Сателіт Фото 3 Міні-тир "6 Вертушок" Сателіт Фото 4 Міні-тир "6 Вертушок" Сателіт Фото 5

Міні-тир має 6 вертушок з різними розмірами "убойок" від 50мм і до 3мм

Артикул: 9293
 • Бренд: Сателит
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Інформація про міні-тир "6 Вертушок"

Дозволяє кріпити на себе паперові мішені формату А4(300х210). За допомогою затискачів і гайок паперову мішень можна натягнути дуже і дуже щільно, як на барабані.

Ціна: 1188 грн.
   
КУПИТИ

Мінітір має 6 вертушок з різними розмірами "убойок" від 50мм і до 3мм. Також дає змогу кріпити на себе паперові мішені формату А4 (300х210). За допомогою затискачів і гайок паперову мішень можна натягнути дуже і дуже щільно, як на барабані.

Ніжки загострені - легко входять у ґрунт і тир стоїть дуже міцно. Виготовлений добротно з товстого металу.

 • Товщина вертушок - 3 мм
 • Ніжки - ширина 25мм, товщина 4 мм.

Комплект поставки:

 • Мінітір - 1 шт.
 • Комплект гайок і затискачів - 1 комп
 • Паперові мішені - 5 шт.
 • Стрічка для вітру - 1 шт

Где купити мішень для стрільби

Інтернет-магазин СпортОРГ пропонує купити в Україні оригінальні мішені за дуже вигідними цінами. Ціна міні-тиру для пневматичної зброї у нас одна з найдоступніших і замовлення можна оформити прямо на сайті магазину або за допомогою наших менеджерів (за телефоном, Вайберу або Телеграм). Ми забезпечимо професійну консультацію і миттєву доставку замовлених товарів. Швидко, якісно, з гарантією. Доставка МІШЕНЬ можлива по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій, безумовно): Вінниця, Кропивницький, Полтава, Харків, Дніпро, Рівне, Херсон, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль, Чернігів, Івано-Франківськ, Одеса, Ужгород, Чернівці, Київ та інші міста, селища тощо.