Мастило до зброї Milfoam Forrest Synthetic 400 мл

Мастило до зброї Milfoam Forrest Synthetic 400 мл фото, обзор і характеристики. Купити Мастило до зброї Milfoam Forrest Synthetic 400 мл  https://sportorg.com.ua//item/9301-oruzhejjnoe-maslo-milfoam-forrest-synthetic-400-ml

Універсальна, якісне мастило для зброї

Артикул: 9301
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Країна-виробник: Європа
  • Бренд: Milfoam
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

100% синтетична збройова олія Milfoam Forrest Synthetic - ідеальне доповнення до піни, що чистить Forrest. Працює як універсальне аерозольне збройове мастило.

Ціна: 819 грн.
   
КУПИТЬ

Використовується як для зовнішніх, так і для внутрішніх поверхонь зброї, для мастила механізмів, підходить для використання в автоматичній зброї за низьких температур. Олія зменшує тертя та оберігає метал від руйнівної дії агресивних речовин, у тому числі від морської води. Після чищення ствола піною MILFOAM FORREST рекомендується обробляти ствол саме цією олією.

Відмінною особливістю є те, що при тривалому зберіганні не утворюється осад (як, наприклад, при застосуванні "тефлонових" масел), тобто всі присадки утворюють стійке з'єднання з маслом. При цьому зберігаються усі корисні властивості.

Характеристики

  • Артикул: 60107-A
  • Виробник: Milfoam
  • Модель: Мастило Forrest
  • Об'єм: 400 мл
  • Країна походження: Фінляндія

Де купити збройове мастило Milfoam Forrest Synthetic 400 мл

Інтернет-магазин СпортОРГ пропонує купити в Україні оригінальну продукцію Milfoam за дуже вигідними цінами. Ціна Milfoam Forrest Synthetic 400 мл у нас одна з найдоступніших і замовлення можна оформити прямо на сайті магазину або за допомогою наших менеджерів (телеграм, Вайбер або Телеграм). Ми забезпечимо професійну консультацію та миттєву доставку замовлених товарів. Швидко, якісно, із гарантією. Доставка продукції Milfoam можлива по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій безумовно): Вінниця, Кропивницький, Полтава, Харків, Дніпро, Рівне, Херсон, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль, Чернігів, Івано-Франківськ, Одеса, Ужгород, Чернівці, Київ та інші міста, селища тощо.