Мішень "Гонг 60мм для калібру 22LR" Сателіт

Мішень "Гонг 60мм для калібру 22LR" Сателіт фото, обзор і характеристики. Купити Мішень "Гонг 60мм для калібру 22LR" Сателіт https://sportorg.com.ua//item/9339-mishen-gong-60-mm-dlya-kalibra-22lr-catelit Мішень "Гонг 60мм для калібру 22LR" Сателіт Фото 1 Мішень "Гонг 60мм для калібру 22LR" Сателіт Фото 2 Мішень "Гонг 60мм для калібру 22LR" Сателіт Фото 3

Мішень призначена для калібру 22 LR (5,6 х 15,6)

Артикул: 9339
 • Бренд: Сателит
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Інформація про мішень Гонг 60 мм для калібру 22LR

Класична мішень гонг для дрібнокаліберної зброї. Діаметр гонга 60 мм. Товщина гонга 6 мм. Матеріал: сталь.

Ціна: 330 грн.
   
КУПИТИ

Особливості

 1. Поставляється в комплекті з ланцюгами болтами і карабінами.
 2. Металеві мішені-гонги призначені для навчання навичкам стрільби, для профільних змагань, а також для стрілецької підготовки особового складу. При влучанні в гонг відбувається характерний металевий дзвінкий удар і гонг відкидає (розгойдує) з одного боку в інший - чим і визначається влучання по гонгу. Кожне влучання чітко видно і чутно здалеку... Немає необхідності після кожного пострілу, підходити і оглядати мішень на предмет попадання.
 3. Для використання за призначенням, гонг необхідно підвісити за ланцюги, щоб він висів під власною вагою: мішень готова до використання.
 4. Ця мішень-гонг призначена для дрібнокаліберної зброї калібром 22LR (5,6х15,6).
 5. Використовувати потужніший боєприпас або більший калібр не рекомендується, оскільки це може призвести до псування виробу. Рекомендоване навантаження від боєприпасу - не перевищує 180 Дж на мішені.
 6. Виріб успішно протестовано калібром 22LR і цей калібр є призначенням для цієї мішені.

Характеристики

 • Вид: Для дрібнокаліберної зброї 22 LR
 • Тип: Мішень
 • Розмір: 60мм
 • Матеріал виробу: Сталь

Где купити мішень для стрільби

Інтернет-магазин СпортОРГ пропонує купити в Україні оригінальні мішені за дуже вигідними цінами. Ціна мішені-гонга для пневматичної зброї у нас одна з найдоступніших і замовлення можна оформити прямо на сайті магазину або за допомогою наших менеджерів (по телефону, Вайберу або Телеграм). Ми забезпечимо професійну консультацію і миттєву доставку замовлених товарів. Швидко, якісно, з гарантією. Доставка МІШЕНЬ можлива по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій, безумовно): Вінниця, Кропивницький, Полтава, Харків, Дніпро, Рівне, Херсон, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль, Чернігів, Івано-Франківськ, Одеса, Ужгород, Чернівці, Київ та інші міста, селища тощо.