Мішень Гонг 80мм для калібру 22LR Сателіт

Мішень "Гонг 80мм для калібру 22LR" Сателіт фото, обзор і характеристики. Купити Мішень "Гонг 80мм для калібру 22LR" Сателіт https://sportorg.com.ua//item/9340-mishen-gong-80mm-dlya-kalibra-22lr-catelit Мішень "Гонг 80мм для калібру 22LR" Сателіт Фото 1 Мішень "Гонг 80мм для калібру 22LR" Сателіт Фото 2 Мішень "Гонг 80мм для калібру 22LR" Сателіт Фото 3

Мішень призначена для калібру 22 LR (5,6 х 15,6)

Артикул: 9340
 • Бренд: Сателит
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Інформація про мішень-гонг 80мм для калібру 22LR

Класична мішень гонг для дрібнокаліберної зброї. Діаметр гонга 80 мм. Товщина гонга 6 мм. Матеріал: сталь.

Ціна: 352 грн.
   
КУПИТИ

Миттєва розстрочка

Особливості

 1. Поставляється в комплекті з ланцюгами болтами і карабінами.
 2. Металеві мішені-гонги призначені для навчання навичкам стрільби, для профільних змагань, а також для стрілецької підготовки особового складу. При влучанні в гонг відбувається характерний металевий дзвінкий удар і гонг відкидає (розгойдує) з одного боку в інший - чим і визначається влучання по гонгу. Кожне влучання чітко видно і чутно здалеку... Немає необхідності після кожного пострілу, підходити і оглядати мішень на предмет попадання.
 3. Для використання за призначенням, гонг необхідно підвісити за ланцюги, щоб він висів під власною вагою: мішень готова до використання.
 4. Ця мішень-гонг призначена для дрібнокаліберної зброї калібром 22LR (5,6х15,6).
 5. Використовувати потужніший боєприпас або більший калібр не рекомендується, оскільки це може призвести до псування виробу. Рекомендоване навантаження від боєприпасу - не перевищує 180 Дж на мішені.
 6. Виріб успішно протестовано калібром 22LR і цей калібр є призначенням для цієї мішені.

Характеристики

 • Вид: Для дрібнокаліберної зброї 22 LR
 • Тип: Мішень
 • Розмір: 80мм
 • Матеріал виробу: Сталь

Где купити мішень для стрільби

Інтернет-магазин СпортОРГ пропонує купити в Україні оригінальні мішені за дуже вигідними цінами. Ціна мішені-гонга для пневматичної зброї у нас одна з найдоступніших і замовлення можна оформити прямо на сайті магазину або за допомогою наших менеджерів (по телефону, Вайберу або Телеграм). Ми забезпечимо професійну консультацію і миттєву доставку замовлених товарів. Швидко, якісно, з гарантією. Доставка МІШЕНЬ можлива по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій, безумовно): Вінниця, Кропивницький, Полтава, Харків, Дніпро, Рівне, Херсон, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль, Чернігів, Івано-Франківськ, Одеса, Ужгород, Чернівці, Київ та інші міста, селища тощо.