Патрони Флобера Dynamit Nobel / RWS

Dynamit Nobel/RWS фото, обзор і характеристики. Купити Dynamit Nobel/RWS https://sportorg.com.ua//item/dynamit-nobelrws Dynamit Nobel/RWS Фото 1

Німецькі патрони Флобера

Артикул: 1278
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
 • Країна-виробник: Німеччина
 • Бренд: Dynamit Nobel
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Інформація щодо патронів Флобера Dynamit Nobel / RWS

Німецькі патрони, які, в порівнянні з чеськими, можуть похвалитися більшою потужністю. Патрони підходять для револьверів під патрон Флобера СЕМ, Ekol, Сафарі, Stalker, Alfa і інших виробників.

Товару нема в наявності.

Можливий продаж поштучно: 10 грн / шт. (тільки по передоплаті!)

Патрони Флобера Sellier & Bellot - це боєприпаси, створені за принципом реальних вогнепальних набоїв, різниця полягає в тому, що куля не розганятиметься газами, що утворюються при згорянні пороху, як в реальній зброї, а газами, що утворюються в результаті горіння матеріалу капсуля.

Різновиди патронів Флобера

На ринку України патрони Флобера представлені двома виробниками, чеським Sellier & Bellot і німецьким. Чеські патрони - Sellier & Bellot і посилені Sigal. Від німецького виробника - Dynamit Nobel.

Патрони обох виробників ви можете купити на нашому сайті за доступною ціною. А ми розберемо їх більш детально ...

 1. Sellier & Bellot - чеські патрони Флобера, прекрасно показують себе під час застосування. На відміну від "німців" підходять для стрільби з усіх моделей револьверів і пістолетів. Довжина гільзи цього боєприпасу 6.4 мм. Продаються в упаковках по 200шт. За своєю потужністю поступаються Sigal і Dynamit Nobel, але при цьому мають більш низьку вартість.
 2. Sigal - чеські патрони Флобера, трохи потужніші, ніж Sellier & Bellot (як заявляє виробник - плюс 20% до потужності), але поступаються Динаміт Нобел. Довжина гільзи так само 6,4 мм. Упаковка 200шт.
 3. Dynamit Nobel - німецькі патрони Флобера, так звані "Жолуді". Знаменитий німецький бренд, який встиг добре себе зарекомендувати за роки існування. У німецького патрона Флобера довжина гільзи 8.1 міліметрів. Перевага німецького патрона в його потужності. Він порядком потужніший, ніж його чеські аналоги, але при цьому є ряд недоліків. По-перше, це більш висока ціна (в два рази дорожче, ніж "чехи"), по-друге, "німець" підходить для використання не в усіх моделях револьверів і пістолетів під патрон Флобера. По цьому, при покупці цей момент не полінуйтеся уточнити у нашого консультанта. Продаються упаковками по 100 штук. Більш висока вартість не компенсується прекрасною якістю.

Технічні характеристики патронів Флобера Dynamit Nobel/RWS

 • Виробник: Німеччина
 • Калібр: 4 мм
 • Кількість в упаковці: 100 шт
 • Вага кульки: 0,50 г

Як купити ці патрони

Придбати патрони Флобера Dynamit Nobel/RWS (200 шт) за найкращою ціною ви можете у нас в магазині, оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам - вам обов'язково допоможуть з консультацією і, за вашим бажанням, запропонують все необхідне для комфортного і точної стрільби.

З цим товаром купують:

Safari (Сафари) РФ 431 М (рукоять бук) Український револьвер під патрон Флобера, короткий стовбур
Ціна: 4360 грн.
Stalker 3" Wood Steel Optimal Set Короткий стовбур, сталевий барабан, розширена комплектація
Ціна: 6600 грн.
Zbroia Profi 3" 4 mm чорний бук Револьвер під патрон Флобера українського виробника
Ціна: 6790 грн.