Кулі пневматичні H&N Baracuda Power, 0,69 гр. 300 шт. кал. 4,5 мм

H&N Baracuda Power 0,69 г. 300 шт фото, обзор і характеристики. Купити H&N Baracuda Power 0,69 г. 300 шт  https://sportorg.com.ua//item/hn-baracuda-power H&N Baracuda Power 0,69 г. 300 шт  Фото 1 H&N Baracuda Power 0,69 г. 300 шт  Фото 2

Точні пульки для великих дистанцій, кал. 4,5 мм

Артикул: 1322
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Калібр: 4,5 мм
  • Країна-виробник: Німеччина
  • Бренд: H&N
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Інформація про кулі H & N Baracuda Power

Кулі H & N Baracuda Power - це точні пульки для великих дистанцій. Першокласний аеродинамічний дизайн забезпечує велику силу, пробивну і проникаючу здатність.

Ціна: 328 грн.
   
КУПИТИ

Вибір куль - холіварне питання, багато списів зламано про цю тему на форумах. Проте, з приводу куль від H&N в більшості випадків думки сходяться. Як і кулі JSB, їх люблять за відмінну якість і точність. Крім того, в коробці всі кулі практично ідеально ідентичні, одна в одну.

Дулова енергія починаючи від 16 Дж.

Прийнятна область використання - 50 м.

Фірма Handler & Natermann Sport - це один з провідних виробників високоточних куль для ручного переспорядження, а також куль для пневматичної та для дульнозарядної зброї.

Особливість куль

Їх особливість - покриття PowerCoat. Це гальванічна обробка поверхні кулі була вперше застосована на H&N кулях в 90х роках і застосовується по сьогоднішній день. Куля після такої обробки стає на 20% твердіше, ніж звичайна свинцева куля - поліпшена пробивальність при однаковій вазі куль. Повне покриття свинцевого сердечника також запобігає виникненню свинцевого пилу на виході із каналу стовбура при високих швидкостях, і пальці при заряджанні залишаються чистими.

Характеристики

  • Вага: 0.69 грам
  • Кількість: 300 шт
  • Калібр: 4,5мм

Як купити ці кулі

Купити Кулі H&N Baracuda Power 0,69 грама за найкращою ціною ви можете у нас в магазині, оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам - вам обов'язково допоможуть з консультацією і, за вашим бажанням, запропонують все необхідне для комфортної і точної стрільби.