ФІЛЬТР ТОВАРІВ
Калібр
Ствол
Швидкість кулі, м/с
Тип заряду
Матеріал кожуху/прикладу/ручкі
Тип боеприпасу
Кількість зарядів
Вага, кг
Приціл
Особливості
Країна-виробник
Підібрати скинути все »
Знайдено товарів: 0
Показати Скинути
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦИЯ?

Замовте зворотній дзвінок і наш співробітник допоможе з вибрати зброю та амуніцію.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Мастило збройове Ballistol Spray 100 мл

Мастило збройове Ballistol Spray 100 мл фото, обзор і характеристики. Купити Мастило збройове Ballistol Spray 100 мл  https://sportorg.com.ua//item/maslo-ruzhejjnoe-ballistol-spray Мастило збройове Ballistol Spray 100 мл  Фото 1

Універсальне мастило для догляду і чищення зброї всіх видів у вигляді спрею

Артикул: 1275
  • Бренд: Ballistol

Інформація про мастило Ballistol Spray 100 мл

BALLISTOL - це дійсно універсальне мастило, що перевірене часом і не має собі рівних

Товару нема в наявності.

Прекрасний засіб для догляду за металом, шкірою, деревом, гумою, штучними матеріалами та багатьом іншим. Баллістол ефективно застосовується в промисловості, сільському господарстві, в побуті, в саду, в гаражі. Воно незамінне на полюванні, на рибалці, на стрільбищі, в поході.

Масло Ballistol в догляді за металом

Ballistol широко застосовується при виробництві верстатів і устаткування, в високоточних галузях промисловості. Ballistol створює захисну лужну плівку на поверхні металу, нейтралізуючи наслідки взаємодії матеріалу з руками. Також масло видаляє інші кислотні залишки і захищає метал від корозії надалі. Завдяки своєму слабкому поверхневому натягу і сильної проникаючої здатності Ballistol заповнює дрібні тріщини і нерівності в поверхні. Масло ідеально підходить для догляду за високоточними і вимірювальними приладами, дрібними і крихкими деталями.

Масло Ballistol в догляді за шкірою

Ballistol ефективно захищає вироби зі шкіри від пошкодження, що наноситься комахами і грибками, створює водонепроникний захисний шар. Ballistol нейтралізує залишки руйнування дубильної кислоти в шкірі.

Масло Ballistol в догляді за деревом

Ballistol захищає і зберігає будь-які натуральні дерев'яні вироби. Покращує зовнішній вигляд дерева і захищає його від згубного впливу вологи і комах. Ідеально для догляду за античної меблями.

Масло Ballistol в догляді за пластиком і іншими штучними матеріалами

Ballistol захищає, зберігає і відновлює штучні матеріали, стійкі до впливу масла, зберігає їх еластичність і запобігає від висушування і ослаблення інших властивостей. Запобігає примерзанню підшипників і сальників машин.

Масло Ballistol у взаємодії зі шкірами та шкірою людини

Ballistol не шкодить людській шкірі і шкірі тварин. Масло рекомендується для очищення шкіри і шерсті домашніх тварин, їх вух, хвостів, грив і копит.

Професійний догляд за зброєю

Ballistol видаляє наліт свинцю, міді і томпаку зі стовбурів і патронників вогнепальної зброї, захищає дерев'яні частини зброї, очищає, просочує і розм'якшує вироби зі шкіри. Ballistol нейтралізує і видаляє кислотні опади від пороху.

Особливості масла Ballistol

Даний продукт зроблений з натуральних компонентів і безпечний для людей і тварин. Безпечний при розпаді. Не містить речовин, що руйнують озоновий шар. Масло Ballistol є в пляшках по 50 мл, в банках по 500 мл, у великих каністрах та бочках аж до 200 літрів і як аерозоль в 50-мл, 100-мл, 200-мл і 400-мл флаконах. Розпилювач містить 250 мл олії, що сприяє економії при розбризкуванні на великі площі. Спеціальний дозатор служить для точного розподілу масла. Ballistol - масло для тих, кому не байдуже довкілля! Неперевершено у функціональності. Рекомендуємо!

Як купити це масло

Купити масло Ballistol в Харкові або замовити його доставку по Україні ви можете на сайті нашого інтернет-магазину "Спорторг"!

Відгуки про: Мастило збройове Ballistol Spray 100 мл

«Пользуюсь уже 5+ лет им и рекомендую всем знакомым. Удобно, отлично подойдет для ухода за вашим арсеналом.»
01.28.2022
Олег, Киев
Залишити відгук