ФІЛЬТР ТОВАРІВ
Калібр
Ствол
Швидкість кулі, м/с
Тип заряду
Матеріал кожуху/прикладу/ручкі
Тип боеприпасу
Кількість зарядів
Вага, кг
Приціл
Особливості
Країна-виробник
Підібрати скинути все »
Знайдено товарів: 0
Показати Скинути
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦИЯ?

Замовте зворотній дзвінок і наш співробітник допоможе з вибрати зброю та амуніцію.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ММГ СКС Самозарядний Карабін Симонова

ММГ СКС Самозарядний Карабін Симонова фото, обзор і характеристики. Купити ММГ СКС Самозарядний Карабін Симонова https://sportorg.com.ua//item/mmg-ckc-camozaryadnyjj-karabin-cimonova ММГ СКС Самозарядний Карабін Симонова Фото 1

Деактивований військовий карабін

Артикул: 1773
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Інформація про ММГ СКС самозарядний карабін Симонова

Це справжня військова зброя, яку було деактивовано і тепер вона не може стріляти, але в іншому ідентична оригіналу з вигляду, її можна зібрати-розібрати, буде хорошим тренувальним зразком для навичок поводження зі зброєю (чистка, носіння та зберігання).

Товару нема в наявності.

ММГ - це макети зброї, виготовлені з справжньої бойової зброї. Після кількох конструктивних змін зброя вже не може стріляти бойовими патронами. Зміни в конструкції - це незначні пошкодження, які непрофесійний погляд і не помітить. Проте зовні зберігається автентичність і бойовий вид, і тільки фахівець зможе відрізнити ММГ від бойової зброї, саме за це ММГ і цінуються - вони прекрасний варіант для колекцій.

Деактивація

 • Канал ствола пропилюється на 2/3 довжини, ширина пропилу не менше 4 мм
 • Частково видаляється патронник
 • Ударник видаляється або повністю, або частково, розпил посадкового місця ударника, пружини ударника, ударної частини курка
 • Газовий поршень видаляється повністю або частково
 • Видалення досилача, вилучника, викидача патрона
 • Видалення лівої чи правої закраїни в обоймі або магазині.

Пару слів про оригінал

7,62-мм самозарядний карабін Симонова - радянський самозарядний карабін конструкції Сергія Симонова, прийнятий на озброєння в 1949 році.

Карабін СКС був прийнятий на озброєння в 22 країнах, в деяких з них його навіть випускають. Карабін Симонова відомий практично на всіх континентах світу, в тому числі в перенасиченому збройовому світі США. За деякими даними, більше 1,5 млн американців мають СКС. Це дозволило ряду фірм виробляти всілякі модернізації СКС.

Чому варто купити ММГ СКС в колекцію

 • ММГ моделі СКС практично реальний, при цьому він не є власне зброєю, може купуватися без ліцензії і не вимагає реєстрації.
 • Карабін відрізняється винятковою простотою в обслуговуванні. Металеві елементи зброї слід зрідка протирати маслом. В ідеалі, збройовим маслом, але підійде і машинне. Зберігати зброю слід в приміщеннях при нормальному рівні вологості. Не слід допускати потрапляння на СКС кислот і лугів, а також впливу полум'я.
 • Це прекрасний презент або подарунок для справжніх представників сильної половини людства, ідеальний реквізит для сцени, хороший екземпляр для музею.
 • Якість даного К-38 знаходиться на найвищому рівні.
 • Радість від володіння даним зразком зброї ми вам гарантуємо.

Відмінний вибір для колекції або подарунка. Може бути використаний як театральний інвентар для постановки сценок, кінофільмів і т.д.

Як купити цей ММГ

Купити ММГ СКС в колекцію або на подарунок ви можете, оформивши замовлення в нашому магазині, або зателефонуємо нашим менеджерам.