Набір мастил для чищення зброї "Глухар" всіх видів

Набір мастил для чищення зброї "Глухар" фото, обзор і характеристики. Купити Набір мастил для чищення зброї "Глухар"  https://sportorg.com.ua//item/nabor-masel-dlya-chistki-oruzhiya-glukhar Набір мастил для чищення зброї "Глухар"  Фото 1 Набір мастил для чищення зброї "Глухар"  Фото 2 Набір мастил для чищення зброї "Глухар"  Фото 3

Кращий набір для догляду за вашою улюбленою зброєю

Артикул: 1274
  • Бренд: Глухарь

Інформація про набір мастил "Глухар"

До набору увійшли всі необхідні флакони мастил для чищення та догляду за будь-якою зброєю.

Товару нема в наявності.

Бажаєте, щоб ваша зброя слугувала вірою і правдою довгий час? Навчіться регулярно і правильно доглядати за власним арсеналом! За допомогою універсального набору мастил "Глухар" ви завжди зможете ефективно видалити освінцовку, почистити ствол, перезмастити всі необхідні деталі і навіть виконати консервацію зброї, щоб волога і іржа не псували його.

Переваги набору

У набір увійшли всі необхідні флакони мастил для чищення та догляду за будь-якою зброєю. Нарізна зброя, гладкоствольна, пневматика, Флобер - все це можна професійно обслужити за допомогою даного набору. Можна швидко прибрати надлишки і відкладення свинцю в каналах, змастити тертьові деталі і запобігти передчасному їх зношуванню.
Мастила "Глухар" - це якісний засіб, перевірений часом і який отримав багато хороших відгуків від стрільців.

Як купити цей набір

Купити набір мастил для чищення зброї "Глухар" в Харкові або замовити його доставку по Україні ви можете на сайті нашого інтернет-магазину "Спорторг"!

Відгуки про: Набір мастил для чищення зброї "Глухар" всіх видів

«довольно качественный набор для ухода и консервации арсенала + регулярно использую для чистки. за эти деньги просто шикарно»
11.16.2021
Виктор, Полтава
Залишити відгук