ФІЛЬТР ТОВАРІВ
Калібр
Ствол
Швидкість кулі, м/с
Тип заряду
Матеріал кожуху/прикладу/ручкі
Тип боеприпасу
Кількість зарядів
Вага, кг
Приціл
Особливості
Країна-виробник
Підібрати скинути все »
Знайдено товарів: 0
Показати Скинути
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦИЯ?

Замовте зворотній дзвінок і наш співробітник допоможе з вибрати зброю та амуніцію.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Патрони Флобера Sigal

Sigal фото, обзор і характеристики. Купити Sigal  https://sportorg.com.ua//item/patrony-flobera-sigal

Посилені патрони Флобера

Артикул: 1277
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Країна-виробник: Європа
  • Бренд: Sellier & Bellot
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Інформація щодо патронів Флобера Sigal

Патрони для револьверів під патрон Флобера СЕМ, Ekol, Сафарі, Stalker, Alfa та інших виробників, посилені, + 20% до потужності.

Ціна: 1400 грн.
 
КУПИТИ

Патрони підходять для револьверів під патрон Флобера СЕМ, Ekol, Сафарі, Stalker, Alfa, і інших виробників.

Патрони Флобера Sellier & Bellot - це боєприпаси, створені за принципом реальних вогнепальних набоїв, різниця полягає в тому, що куля не розганятиметься газами, що утворюються при згорянні пороху, як в реальній зброї, а газами, що утворюються в результаті горіння матеріалу капсуля.

Різновиди патронів Флобера

На ринку України патрони Флобера представлені двома виробниками, чеським Sellier & Bellot і німецьким. Чеські патрони - Sellier & Bellot і посилені Sigal. Від німецького виробника - Dynamit Nobel.

Патрони обох виробників ви можете купити на нашому сайті за доступною ціною. А ми розберемо їх більш детально ...

  1. Sellier & Bellot - чеські патрони Флобера, прекрасно показують себе під час застосування. На відміну від "німців" підходять для стрільби з усіх моделей револьверів і пістолетів. Довжина гільзи цього боєприпасу 6.4 мм. Продаються в упаковках по 200шт. За своєю потужністю поступаються Sigal і Dynamit Nobel, але при цьому мають більш низьку вартість.
  2. Sigal - чеські патрони Флобера, трохи потужніші, ніж Sellier & Bellot (як заявляє виробник - плюс 20% до потужності), але поступаються Динаміт Нобел. Довжина гільзи так само 6,4 мм. Упаковка 200шт.
  3. Dynamit Nobel - німецькі патрони Флобера, так звані "Жолуді". Знаменитий німецький бренд, який встиг добре себе зарекомендувати за роки існування. У німецького патрона Флобера довжина гільзи 8.1 міліметрів. Перевага німецького патрона в його потужності. Він порядком потужніший, ніж його чеські аналоги, але при цьому є ряд недоліків. По-перше, це більш висока ціна (в два рази дорожче, ніж "чехи"), по-друге, "німець" підходить для використання не в усіх моделях револьверів і пістолетів під патрон Флобера. По цьому, при покупці цей момент не полінуйтеся уточнити у нашого консультанта. Продаються упаковками по 100 штук. Більш висока вартість не компенсується прекрасною якістю.

Технічні характеристики патронів Флобера Sigal

  • Виробник: Чехія
  • Калібр: 4 мм
  • Кількість в упаковці: 200 шт
  • Вага кульки: 0,50 г

Як купити ці патрони

Патрони Флобера Sigal (200 шт) за найкращою ціною ви можете у нас в магазині, оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам - вам обов'язково допоможуть з консультацією і, за вашим бажанням, запропонують все необхідне для комфортного і точної стрільби.