Балончики з СО2 SAS

Баллончик СО2 SAS фото, обзор і характеристики. Купити Баллончик СО2 SAS  https://sportorg.com.ua//item/sas-co2

Балончик з СО2 універсальний до будь-якої пневматики, 1 шт.

Артикул: 1282
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Країна-виробник: Китай
  • Бренд: SAS
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Інформація щодо балончиків з СО2 SAS

Балон містить 12 грам вуглекислого газу, необхідного в якості джерела енергії для пневматичних пістолетів та деяких видів пневматичних гвинтівок.

Товару нема в наявності.

Балончик CO2 компанії SAS. Переважно використовується для зброї пневматичного типу. Балон заповнений газом СО2 під тиском. Встановлюючи балон в рукоять пістолета або магазин, ви проколюєте кришку горлечка балона. Газ утримується в системі за рахунок клапанів зброї. При кожному пострілі газ витрачається дозованими порціями, це обумовлено механізмом пневматичної зброї.

Переваги балончика

Крім газу, в балон під тиском закачано масло. Воно змащує канал ствола і механізми при кожному пострілі. Залишати балон в зброї після стрілянини категорично не рекомендується. Зброя, яка не використовується, але лежить в зарядженому стані, може втратити придатність через вплив тиску, газу і масла на гумки та клапани зброї.

У разі, якщо ваш пістолет або будь-яке інша зброя почали стравлювати тиск, слід обзавестися ремонтним комплектом і здати зброю в майстерню.

Дванадцятиграмові балони СО2 практично ідентичні і підійдуть для будь-якого пневматичного пістолета простого типу або пневматики blowback (з рухомої рамою затвора).

Як купити ці балончики до пневматики

У нашому інтернет-магазині є все для підтримки безвідмовного функціонування пістолета, гвинтівки, догляду за зброєю будь-якого типу і її зручного зберігання. Великий асортимент тактичних сумок, кобур, запчастин, ремкомплектів для пневматики будь-якого виду, аксесуари до ММГ і багато іншого. Все це ви можете замовити за найкращою ціною в Україні і отримати вичерпну консультацію у наших менеджерів!