Кулі Шмель Стандарт 0,69 гр

Шмель напівмагнум круглоголові 0,69 фото, обзор і характеристики. Купити Шмель напівмагнум круглоголові 0,69  https://sportorg.com.ua//item/shmel-polumagnum-kruglogolovye-069

Для гвинтівок стандартної або підвищеної потужності

Артикул: 1332
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Калібр: 4,5 мм
  • Країна-виробник: РФ
  • Бренд: Шмель
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Інформація про кулі Шмель напівмагнум круглоголові 0,69

Штамповані кулі з головною частиною у вигляді приплющеної півсфери. Рекомендуємо використовувати для гвинтівок стандартної або підвищеної потужності.

Товару нема в наявності.

Особливості куль

Важать кулі 0,69 грама і виготовлені з твердого свинцю, що критично для їх проникаючих здібностей, а також для мінімального освінцовування стовбура гвинтівки. За формою головна частина у вигляді приплющеної півсфери, а тому їх застосування - плінк. Дані кулі значно точніше, ніж конусоподібні. У порівнянні з більш легкими (0,53 грама), у цих куль підвищилася дальність польоту і пробивальність мети. Для малопотужних гвинтівок не годяться, оскільки через товсті стінки не можуть розвинути достатню швидкість.

Виготовлені Шмель напівмагнум круглоголові 0,69 на обладнанні та за технологією фірми "COLLIN", Німеччина. Завдяки цьому якість форми кулі практично ідеальне, що, природно, позначається на точності.

Ідеально підходять для стрільби на великих дистанціях, як для полювання, так і для спортивної і розважальної стрільби.

Характеристики

  • Калібр, мм: 4,5
  • Кількість в упаковці, шт: 400
  • Маса кулі, гр: 0,69

Як купити ці кулі

Купити кулі Шмель напівмагнум круглоголові 0,69 за найкращою ціною ви можете у нас в магазині, оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам - вам обов'язково допоможуть з консультацією і, за вашим бажанням, запропонують все необхідне для комфортної та точної стрільби.