Кулі Шмель Рапіра 0,71

Шмель Рапіра 0,71 фото, обзор і характеристики. Купити Шмель Рапіра 0,71  https://sportorg.com.ua//item/shmel-rapira-071

Штамповані кулі для гвинтівок підвищеної потужності

Артикул: 1333
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Калібр: 4,5 мм
  • Країна-виробник: РФ
  • Бренд: Шмель
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Інформація про кулі Шмель Рапіра 0,71

Штамповані кулі з головною частиною у вигляді конуса з гострою вершиною. Рекомендуємо використовувати для гвинтівок підвищеної потужності.

Товару нема в наявності.

Особливості куль

Важать кулі 0,71 грама і виготовлені з твердого свинцю, що критично для їх проникаючих здібностей, а також для мінімального освінцовування стовбура гвинтівки. За формою головна частина у вигляді конуса з гострою вершиною, а тому їх застосування - спортивна стрільба. Відмінні балістичні характеристики. Для малопотужних гвинтівок не годяться, оскільки через товсті стінки не можуть розвинути достатню швидкість.

Виготовлені Шмель Рапіра 0,71 на обладнанні та за технологією фірми "COLLIN", Німеччина. Завдяки цьому якість форми кулі практично ідеальне, що, природно, позначається на точності.

Ідеально підходять для стрільби на великих дистанціях, як для полювання, так і для спортивної і розважальної стрільби.

Характеристики

  • Калібр, мм: 4,5
  • Кількість в упаковці, шт: 350
  • Маса кулі, гр: 0,71

Як купити ці кулі

Купити кулі Шмель Рапіра 0,71 гр за найкращою ціною ви можете у нас в магазині, оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам - вам обов'язково допоможуть з консультацією і, за вашим бажанням, запропонують все необхідне для комфортної і точної стрільби.