ФІЛЬТР ТОВАРІВ
Калібр
Ствол
Швидкість кулі, м/с
Тип заряду
Матеріал кожуху/прикладу/ручкі
Тип боеприпасу
Кількість зарядів
Вага, кг
Приціл
Особливості
Країна-виробник
Підібрати скинути все »
Знайдено товарів: 0
Показати Скинути
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦИЯ?

Замовте зворотній дзвінок і наш співробітник допоможе з вибрати зброю та амуніцію.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Газовий балончик Терен-4

Терен-4 фото, обзор і характеристики. Купити Терен-4 https://sportorg.com.ua//item/teren-4 Терен-4 Фото 1 Терен-4 Фото 2

Легальний газовий балончик

Артикул: 1281
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
 • Країна-виробник: Україна
 • Бренд: Терен
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Інформація про газовий балончик Терен-4

Це балончик, заповнений речовиною (морфолід пеларгоновой кислоти), яке викликає рясні сльози і дратівливі розлади.

Ціна: 150 грн.
 
КУПИТИ

Вироби "Терен-4" ТУ У 29.6-19485052-019-2002 призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії (ирритант) морфолід пеларгоновой кислоти. Вироби є однофункціональними, невідновлювані, такі, що не підлягають ремонту, випускаються в балонах. Препарат має також вплив «конусом» аерозольної хмари як на осіб в стані алкогольного сп'яніння, так і на собак. Застосовуваний склад не руйнує озоновий шар. Виріб сертифікований.

Застосування балончика

При появі в зоні підвищеного ризику (вхід в під'їзд будинку, прохід по пустельній покинутій території і т.п.) балон заздалегідь дістати зі сховища (кишені, сумки, чохла), видалити запобіжну пластину, великий палець руки повинен бути зверху на червоній кнопці. При виникненні можливості нападу без зволікання направити сопло балона в обличчя (очі) нападника (несподіваним різким рухом руки необхідно скоротити відстань до нападника) і натискати на кнопку не менше 2 с. При можливості врахувати, що розпорошувати проти вітру не можна, так як можна самому бути ураженим речовиною, хоча і в меншій мірі. Можна прикрити свої очі, рот і ніс вільною рукою в момент натискання на кнопку. Після застосування необхідно якомога швидше покинути місце події, тому що дія речовини недовготривала (залежить від того, наскільки правильно застосували виріб, наскільки індивідуально сприйнятливий нападник до таких речовин і багатьох ін. чинників). Будь ласка, повідомте правоохоронним органам про подію, це допоможе іншим людям уникнути такого нападу. Не застосовувати по можливості в місцях зборів, скупчення людей, біля відкритого вогню.
Термін зберігання - 24 місяці від дати виготовлення балона, зазначеної на донної частини балона (місяць і рік виготовлення).

Технічні характеристики

 • Маса заправленого балона (г): 46 + -2
 • Дальність ураження (м): до 2,5
 • Зберігати і використовувати при температурі (˚С): від-8 до +45
 • Габаритні розміри (мм)-висота (мм): 88
 • Габаритні розміри (мм) - діаметр (мм): 35
 • Час безперервного використання, з: 4 ... 5

Як купити цей балончик

Купити газовий балончик Терен 4 аерозольний за найкращою ціною ви можете у нас в магазині, оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам - вам обов'язково допоможуть з консультацією і, за вашим бажанням, запропонують все необхідне для комфортного і точної стрільби.