ФІЛЬТР ТОВАРІВ
Калібр
Ствол
Швидкість кулі, м/с
Тип заряду
Матеріал кожуху/прикладу/ручкі
Тип боеприпасу
Кількість зарядів
Вага, кг
Приціл
Особливості
Країна-виробник
Підібрати скинути все »
Знайдено товарів: 0
Показати Скинути
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦИЯ?

Замовте зворотній дзвінок і наш співробітник допоможе з вибрати зброю та амуніцію.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Пневматичний пістолет Umarex Beretta M92 FS

Umarex Beretta M92 FS фото, обзор і характеристики. Купити Umarex Beretta M92 FS https://sportorg.com.ua//item/umarex-beretta-m92-fs Umarex Beretta M92 FS Фото 1 Umarex Beretta M92 FS Фото 2 Umarex Beretta M92 FS Фото 3 Umarex Beretta M92 FS Фото 4 Umarex Beretta M92 FS Фото 5 Umarex Beretta M92 FS Фото 6

Копія Beretta 92, колір чорний

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
 • Калібр: 4,5 мм
 • Швидкість кулі, м/с: 90-119
 • Тип заряду: CO2 балон
 • Тип боеприпасу: Cвинцові кулі
 • Кількість зарядів: 6-10
 • Вага, кг: 0,1-1 кг
 • Країна-виробник: Німеччина
 • Бренд: Umarex
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Пневматичний пістолет Beretta M92 FS від компанії Umarex, є копією всесвітньо відомого пістолету Beretta 92.

Ціна: 7326 грн.
 
КУПИТИ

Особливості пістолета Umarex Beretta M92 FS

Пневматична газобалонна модель пістолета Umarex Beretta 92 FS є одним із найдостойніших представників пневматичних пістолетів класу преміум. Це ідеальна копія відомого італійського вогнепального пістолета Beretta М9 (92 FS), що полягає на озброєнні армій багатьох європейських країн та США. Популярність цієї моделі обумовлена ​​високою якістю виробництва, яка характерна для відомого німецького збройового виробника Umarex.

Umarex Beretta Mod. 92 FS належить до лінійки пневматичної зброї Umarex преміум-класу. Це копія знаменитого пістолета, виготовлена ​​з металу, сумлінно зібрана, з відмінними точністю та купчастістю. Крім цього, дана модель відрізняється від основного асортименту пневматичних пістолетів тим, що у неї нарізний стовбур і відповідно вона стріляє свинцевими кулями. При тому пістолет Umarex Beretta M92 FS має зручну важільну систему проколу балона. У комплекті входять 2 барабанні магазини, паспорт-інструкція та 6-гранний ключ для регулювання прицілу.

Пневматичний пістолет Umarex Beretta 92 FS виготовлений практично повністю з металевого сплаву, габарити його відповідають вогнепальному прототипу, тому вага його 1.28 кг. Нарізний внутрішній стволик виготовлений з високоякісної збройової сталі і є гарантом високоточної стрільби. Накладки на ручці зроблені з чорного пластику. Ця модель пневматичного пістолета обладнана двостороннім запобіжником. Як магазин використовується кліп, який розрахований на 8 куль. Цей барабан-кліп ставиться у ствольну коробку пістолета.

У Umarex Beretta M92 FS УСМ подвійної дії, пістолет здатний стріляти і самовзводом, і попереднього взводу. Для досягнення точності стріляти краще із попереднім взводом. Однак при стрільбі самовзводом теж легко «тримати мушку», бо ця модель досить важка, її не веде при натисканні на гачок. Швидкість пострілу – 120 м/с.

Технічні характеристики

Виробник: Umarex / Німеччина
Калібр: 4,5 мм
Ударно-спусковий механізм (УСМ): Подвійна дія
Загальна довжина: мм 210
Довжина ствола: мм 120
Стовбур (характеристики): Нарізний
Матеріал: Метал
Матеріал затвора/рами: Метал
Матеріал рукояті: Пластик
Місткість магазину: шт. 8
Початкова швидкість: м/с 120
Прицільні пристрої: Цілик і мушка
Запобіжник: Ручний
Вага: кг 1.28
Комплектація: Пістолет; Пластиковий кейс; Інструкція; Магазин – 2 шт.; Ключ шестигранний;