Арбалет Zipp Toys Маленький лицар L

Zipp Toys Маленький лицар L фото, обзор і характеристики. Купити Zipp Toys Маленький лицар L  https://sportorg.com.ua//item/zipp-toys-malenkijj-rycar-l Zipp Toys Маленький лицар L  Фото 1 Zipp Toys Маленький лицар L  Фото 2 Zipp Toys Маленький лицар L  Фото 3

Арбалет ZIPP Toys з лазерним прицілом

Артикул: 2494
  • Бренд: Zipp Toys
Відгуки до товару відсутні. Будьте першим, залиште свій відгук.
Залишити відгук

Інформація про арбалет Zipp Toys Маленький лицар L

Іграшкові арбалети ZIPP Toys з лазерним прицілом – ще один чудовий варіант для активного відпочинку як на закритому майданчику, так і на свіжому повітрі.

Товару нема в наявності.

Особливості арбалету

  • Арбалет виконаний із міцного та безпечного для здоров'я матеріалу. Дизайн арбалетів максимально наближений до реальних моделей, але накінечники у стрілах у вигляді присосок. Це дозволяє зробити процес гри не лише цікавим, а й безпечним. У комплект входить 3 стріли.
  • Для більш точного влучення в ціль на арбалеті встановлено лазерний приціл, який працює на 3-х батарейках типу AG10/LR1130 (батарейки в комплект не входять).
  • Як і в справжніх арбалетах, щоб уникнути випадкового пострілу, на арбалеті є запобіжник.
  • Всі арбалети оснащені зручною текстурованою цівкою, яка відмінно лежить в руці, та ергономічною пістолетною рукояттю. Наявність ківера дозволяє носити із собою додаткові стріли.
  • Збираються арбалети максимально просто – необхідно встановити плечі та зафіксувати їх за допомогою гвинтів, які йдуть у комплекті.

Характеристики

Вік: з 5 років
Додаткова інформація: лазерний приціл
Кількість снарядів, шт: 3
Маса, м: 764
Матеріал: пластик
Принцип дії: механічний
Розміри, Д: 71 см
Тип снаряда: стріла

Як купити цей арбалет

Купити арбалет ZIPP Toys Маленький лицар L ви можете прямо на сайті або зробивши замовлення за телефонами, зв'язавшись із нашими менеджерами.