НОВИНИ і АКЦІЇ
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell!

Bushnell – це ім'я, якому довіряють мільйони стрільців та мисливців по всьому світу. Незалежно від того, чи є ви досвідченим спортсменом, професійним стрільцем або новачком, Bushnell пропонує приціли, які допоможуть вам досягти визначної точності та успіху.
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell

Встановлення газової пружини в пневматичну гвинтівку чи пістолет

Як збільшити потужність пневматичної гвинтівки та чи варто встановлювати газову пружину? Це питання дуже часто ставлять усі власники пневматики, які або хочуть зробити апгрейд своєї зброї, або вивчають питання купівлі якоїсь моделі, де є така можливість. У цій статті ми розглянемо базові аспекти встановлення ГП замість штатної кручений пружини та переваги такого варіанту.
Встановлення газової пружини в пневматику

Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Vortex Optics - це американська компанія, що спеціалізується на виробництві оптичних прицілів, біноклів, оптичних приладів та аксесуарів для полювання, стрільби та спостереження за природою. Компанія має заслужену репутацію завдяки якості своїх продуктів, використанню інноваційних технологій у виробництві та відмінному обслуговуванню клієнтів.
Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Всі статті (25)

Тотальний розпродаж товарів

Друзі! До свята Незалежності України та на честь Дня міста героя Харкова ми оголошуємо великий розпродаж товарів зі знижкою!
До асортименту увійшли як популярні пневматичні гвинтівки, так і Флобери + патрони, СО2 пістолети, стартова зброя (СХП) та багато іншого.
Тотальний розпродаж товарів

Ось неповний список усіх товарів, на які діятиме акція:

Hatsan Airtaсt
Hatsan Airtact ED

ПМФ-1
патроны Флобера Sellier & Bellot

Sas МAC-11
Borner PM49
Umarex MP40

Ekol Gediz
Ekol Viper 2.5
Stalker 914
SUR 2608

Ремень 3-х точечный
… а також чудові знижки на Б/У зброю та аксесуари!

Щоб замовити будь-яку позицію або отримати розгорнуту консультацію, звертайтесь до нас за телефонами (Телеграм, Вайбер) +38 (066) 092-53-93 та +38 (093) 313-13-01. Підберемо, підкажемо, знайдемо оптимальний варіант Вашим запитам.

Зі святом! З ув., колектив СпортОРГ

Опубліковано: 23.08.2022