НОВИНИ і АКЦІЇ
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell!

Bushnell – це ім'я, якому довіряють мільйони стрільців та мисливців по всьому світу. Незалежно від того, чи є ви досвідченим спортсменом, професійним стрільцем або новачком, Bushnell пропонує приціли, які допоможуть вам досягти визначної точності та успіху.
Будьте впевнені у своєму прицілі з Bushnell

Встановлення газової пружини в пневматичну гвинтівку чи пістолет

Як збільшити потужність пневматичної гвинтівки та чи варто встановлювати газову пружину? Це питання дуже часто ставлять усі власники пневматики, які або хочуть зробити апгрейд своєї зброї, або вивчають питання купівлі якоїсь моделі, де є така можливість. У цій статті ми розглянемо базові аспекти встановлення ГП замість штатної кручений пружини та переваги такого варіанту.
Встановлення газової пружини в пневматику

Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Vortex Optics - це американська компанія, що спеціалізується на виробництві оптичних прицілів, біноклів, оптичних приладів та аксесуарів для полювання, стрільби та спостереження за природою. Компанія має заслужену репутацію завдяки якості своїх продуктів, використанню інноваційних технологій у виробництві та відмінному обслуговуванню клієнтів.
Поповнення асортименту прицілів Vortex Optics

Всі статті (25)

Гарантія

Інтернет-магазин СпортОРГ пропонує тільки якісну й 100% оригінальну продукцію від провідних світових брендів. Проте, будь ласка, перевіряйте працездатність куплених товарів відразу після покупки.

Гарантійні зобов’язання

Гарантія на проданий товар передбачає його безкоштовний ремонт, або заміну на аналогічний товар, у разі відсутності можливості ремонту на протязі гарантійного терміну.

Обмін товару належної якості можливий тільки протягом 14 днів з дня покупки за умови повного збереження товарного вигляду, паспорта і упаковки товару, а також при наявності касового або товарного чеку та гарантійного талону (ст.20 Закону України "Про захист прав споживачів").

Гарантійний ремонт здійснюється виробником або офіційним постачальником в Україні.

Гарантійні зобов'язання не поширюються на:

  • Товари з ушкодженнями, спричиненими неналежними умовами транспортування, зберігання і експлуатації, викладених в інструкції з експлуатації виробу, що мають механічні, хімічні та теплові пошкодження;
  • Товар з внесеними конструктивними змінами;
  • Товар, на якому пошкоджені або видалені серійні номери, а також є сторонні написи;
  • Товар зі слідами потрапляння всередину та (або) впливу сторонніх предметів, речовин, рідин;
  • Товар зі слідами несанкціонованого втручання і (або) ремонту (самостійна пайка, сліди заміни елементів і т.п.);
  • При використанні несертифікованих, виготовлених кустарним методом боєприпасів або тих, що втратили свої властивості в результаті неналежних умов зберігання;
  • На природне зношення частин, що мають обмежений термін служби;
  • Товар, який отримав дефекти, в результаті використання неякісних або тих, що выдпрацювали свій ресурс, приладдя та комплектуючих, наявних у Покупця, або придбаних ним у третіх осіб;
  • При встановленні й використанні несертифікованих або виготовлених кустарно кріплень для оптики і ліхтарів, і іншого навісного обладнання;
  • Не покриває будь-які поломки дерев'яних елементів, якщо тільки вони не трапилися через вроджені дефекти дерева.

Якщо це зброя, то перед використанням необхідно ознайомитися з правилами поводження зі зброєю та інструкцією з експлуатації!

Гарантія поширюється тільки на первісного покупця та не підлягає передачі третім особам, якщо інше не випливає із законодавчих вимог.

Пишіть або телефонуйте нам з виникаючих питань - ми налаштовані на довгострокову співпрацю з Вами та завжди з радістю допоможемо! За будь-якого питання ви можете відправити нам лист чи зателефонувати.

Будь ласка, діліться відгуками на куплені товари - цим ви допоможете зробити свій вибір іншим покупцям нашого магазину!