ІНФОРМАЦІЯ
Б/У зброя без ліцензії: розширення асортименту

Розділ на сайті магазину СпортОРГ, присвячений бу пневматиці, револьверам Флобера та іншим видам зброї, які не вимагають ліцензії для продажу (тобто знаходяться у вільному продажу) – це сучасний майданчик для розміщення таких лотів.

БУ зброя акція - магазин СпортОРГ
Гуманітарна допомога в Харкові та поміч захисникам міста

Шановні клієнти! Є кілька новин для Вас щодо нашої діяльності у воєнний період. Ми активно займаємося гуманітарною допомогою, проводимо збір коштів та відправляємо частину з продажу на закупівлю всього необхідного: ліки, засоби гігієни, їжа для дітей, засоби захисту та багато іншого. Працюємо по Харкову та харківському регіону.

Гуманітарна допомогав Харькові - магазин СпортОРГ
Відновлення роботи та нові правила відправлення

Друзі! Наш магазин відновлює торгівлю та постачання в обмеженому вигляді. На жаль через війну та постійні бомбардування ми не можемо працювати повноцінно. Однак намагатимемося робити ВСЕ, що в наших силах.

Всі статті (13)

Гарантія

Інтернет-магазин СпортОРГ пропонує тільки якісну й 100% оригінальну продукцію від провідних світових брендів. Проте, будь ласка, перевіряйте працездатність куплених товарів відразу після покупки.

Гарантійні зобов’язання

Гарантія на проданий товар передбачає його безкоштовний ремонт, або заміну на аналогічний товар, у разі відсутності можливості ремонту на протязі гарантійного терміну.

Обмін товару належної якості можливий тільки протягом 14 днів з дня покупки за умови повного збереження товарного вигляду, паспорта і упаковки товару, а також при наявності касового або товарного чеку та гарантійного талону (ст.20 Закону України "Про захист прав споживачів").

Гарантійний ремонт здійснюється виробником або офіційним постачальником в Україні.

Гарантійні зобов'язання не поширюються на:

  • Товари з ушкодженнями, спричиненими неналежними умовами транспортування, зберігання і експлуатації, викладених в інструкції з експлуатації виробу, що мають механічні, хімічні та теплові пошкодження;
  • Товар з внесеними конструктивними змінами;
  • Товар, на якому пошкоджені або видалені серійні номери, а також є сторонні написи;
  • Товар зі слідами потрапляння всередину та (або) впливу сторонніх предметів, речовин, рідин;
  • Товар зі слідами несанкціонованого втручання і (або) ремонту (самостійна пайка, сліди заміни елементів і т.п.);
  • При використанні несертифікованих, виготовлених кустарним методом боєприпасів або тих, що втратили свої властивості в результаті неналежних умов зберігання;
  • На природне зношення частин, що мають обмежений термін служби;
  • Товар, який отримав дефекти, в результаті використання неякісних або тих, що выдпрацювали свій ресурс, приладдя та комплектуючих, наявних у Покупця, або придбаних ним у третіх осіб;
  • При встановленні й використанні несертифікованих або виготовлених кустарно кріплень для оптики і ліхтарів, і іншого навісного обладнання;
  • Не покриває будь-які поломки дерев'яних елементів, якщо тільки вони не трапилися через вроджені дефекти дерева.

Якщо це зброя, то перед використанням необхідно ознайомитися з правилами поводження зі зброєю та інструкцією з експлуатації!

Гарантія поширюється тільки на первісного покупця та не підлягає передачі третім особам, якщо інше не випливає із законодавчих вимог.

Пишіть або телефонуйте нам з виникаючих питань - ми налаштовані на довгострокову співпрацю з Вами та завжди з радістю допоможемо! За будь-якого питання ви можете відправити нам лист чи зателефонувати.

Будь ласка, діліться відгуками на куплені товари - цим ви допоможете зробити свій вибір іншим покупцям нашого магазину!